Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Wspomnienia
Elo. Chciałbym podyskutować z wami o grze LS15. Bardziej wspomnienia chodzi tzn co najbardziej zapamiętaliście z gry i co sądzicie o tej grze dla tych osób co grają w 15 lub przeniosły się do 17 lub też w starsze wersje. Moim zdaniem gra jest fantastyczna. Podoba mi się hud gry, modyfikacje stworzone przez społeczność. Szkoda że niektóre rzeczy się bugują np. podpinasz wiadro pod tur i Cię wyrzuca w górę, mogliby to naprawić ale nw czy tak samo nie jest w 17. Najlepsza Polska mapa na jakiej grałem to ***** v7 zdecydowanie. Podoba mi się także gorzkowa v2 ale coś się z nią dzieje bo pobugowane są wrota i bramy a jako fajną mapę zapamiętałem ją z ls13. Najlepsza zagraniczna mapa na jakiej grałem to Belgique Profone (Nie wiem czy dobrze napisałem). Podobało mi się w tej mapie duże i ciekawie zaprojektowane gospodarstwo. Szkoda że już nie dodają do tej gry żadnych łatek żeby naprawić błędy :/ A wy co sądzicie o ls 15? Jakie mapy wam się najbardziej podobały?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Ja to już nie pamiętam nawet jak to było w 15-tce Big Grin ! Pamiętam, że grałem na CzMap Big Grin

Odpowiedz
Ja pamietam ze mialem fajne gospo majchrzyckich na holzhausen
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Ta, a ja w modelarza i edytora modów na zamówienie się bawiłem, i nie było czasu niestety żeby popykać... ale z sentymentem wspominam mapę hagenstedt, konwert z ls 13 <3 na tej mapie nagrywałem parę filmów z lsa
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
15stka i moje zabawy w fotografa na Zalesiu Pomorskim, bardzo dobra mapa, polecam. Co do tego twojego stolcowa, to nie zgadzam się, że to jest najlepsza mapa. Bugi, błędy w logu i kolizja wrót to jej główne cechy Smile
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
Zgadzam się z Panem powyżej Big Grin !

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(04-18-2017, 20:30)user12 napisał(a): 15stka i moje zabawy w fotografa na Zalesiu Pomorskim, bardzo dobra mapa, polecam. Co do tego twojego stolcowa, to nie zgadzam się, że to jest najlepsza mapa. Bugi, błędy w logu i kolizja wrót to jej główne cechy Smile

Jak tam wolisz ale to jest dla mnie najlepsza polska mapa na jakiej grałem. Moja opinia Big Grin

Odpowiedz
Jak dla mnie ***** v7 i Slovakia map
CLAAS <3

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu