Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe rangi na forum
Lightbulb 
Witam.
Moją propozycją jest, aby powstały nowe rangi na forum. 
Jak wiadomo są już rangi takie jak np. Moderator, Admin czy ModMaker ale chodzi mi oto żeby tutaj składać propozycje nowych rang i opisanie w jaki sposób można ją otrzymać Shy 

Ja osobiście proponuje range YouTuber, którą dostawało by się od określonej liczby subskrybcji ( ustaloną przez Adminów i Moderatów)  Cool

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Też się z tym zgodzę ranga YouTuber albo inne to dobry pomysł Smile

Odpowiedz
Nie wiem czy prób subskrypcji byłby dobrym progiem dla tej rangi. Osobiście twierdzę, że powinna być to określona liczba filmów wykonanej w dobrej - bardzo dobrej jakości, które będą uprzednio oglądane przez władze forum. Następnie powinno się składać w odpowiednim temacie podanie o tą rangę. Zaprzestanie wydawania filmów = utrata rangi. Ja to widzę w taki sposób.

Odpowiedz
+ link do forum w opisie ;3

Odpowiedz
REF ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Tak późno to troszkę piszę xD Ale ja bym proponował rangę fotograf lub coś podobnego Smile

Odpowiedz
(07-22-2016, 22:46)cichy33 napisał(a): Tak późno to troszkę piszę xD Ale ja bym proponował rangę fotograf lub coś podobnego Smile

Nie powiem, przydała by się Big Grin

Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł ale toby było trochę głupie że ktos ma kanał na YT i ma na przykład 16 subów jak ja i wtedy nie dostaje rangi dostawał by każdy kto by nagrywał

Odpowiedz
Takie rangi są bez sensu moim zdaniem, ponieważ każdy by pozakładał od razu tematów od groma dla kolorowego nicku. Połowa już powinna mieć fotograf, a 1/3 tego filmowca. Nad założeniem takiej rangi trzeba pomyśleć jak to zrobić żeby połowa forum nie latała z kolorowym Nickiem.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama