Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Karta graficzna do fs 17
A więc ile będe mial fps w fs gdy zamontuje do kompa gts 450 moj procesor to intel core2 e8400 ram 4 gb czy moze bedzie lepiej kupic cos lepszego.

P.s Pisze z tele I troche bledow jest

Taka tam sobie reklama.
(04-21-2017, 21:16)Huawei Hwe napisał(a): A więc ile będe mial fps w fs gdy zamontuje do kompa gts 450 moj procesor to intel core2 e8400 ram 4 gb czy moze bedzie lepiej kupic cos lepszego.

Nie lepiej kupić ci nowszą kartę a nie kupować kartę która leży już w półkach schowana w hurtowni. Ja na początku miałem tą kartę ale nie testowałem jest na fs17 ponieważ zepsuła się gdy była 15. W 15 przy niewielkiej mapie chodziła na wysokich ale nie na 60fps, ok 45-50 tak skakały fps-y

(04-21-2017, 21:16)Huawei Hwe napisał(a): A więc ile będe mial fps w fs gdy zamontuje do kompa gts 450 moj procesor to intel core2 e8400 ram 4 gb czy moze bedzie lepiej kupic cos lepszego.

Ja na twoim miejscu bym dołożył te 200zł do np : Gtx 1050ti 4gb

ls 17 dodał do grafiki nowe shadery ktore niestety wymagają lepszych kart, wiec tak jak kolega wyżej ,sugerowałbym lepszą karte Gtx 1050ti 4gb

ja bym polecał ci kartę Gtx 950 gram na niej spisuje się rewelacyjnie

Kolego GTS 450 to już ma z 10 lat kolego i to nie jest dobry wybór.

Seria kart oznaczona jako GTS to coś tak jakby okrojona wersja kart GTX

Szukaj GTX 970 Znajdziesz teraz już egzemplarz w dobrej cenie

Taka tam sobie reklama.
Nie wiem po co wy mu polecacie takie nowe grafy jak on nie dość, że procka ma aby 2 rdzeniowego, który już skończył 9 lat to jeszcze ma aby 4GB RAM DDR2... Sugerując się tą specyfikacją zasilacz to jakiś FEEL III z 400W (czyli tykająca bomba...). Ciekawe czy ma na nim WinXP czy może już 7...

Ja nie radzę ci inwestować w ten komputer, lepiej uzbieraj sobie chociaż z 1500zł i kup coś złożonego z obecnych podzespołów (poszukaj sobie propozycje od MORELE na YT, gościu składa różne PC w różnych kwotach i testuje w grach więc będziesz miał porównanie, jak odpali GTA V na średnich i będziesz miał ze 50FPS to w FS na dużej mapce z modami na wysokich ustawieniach spokojnie też te 50 będziesz miał).

(04-22-2017, 19:29)Ziuta napisał(a): Nie wiem po co wy mu polecacie takie nowe grafy jak on nie dość, że procka ma aby 2 rdzeniowego, który już skończył 9 lat to jeszcze ma aby 4GB RAM DDR2... Sugerując się tą specyfikacją zasilacz to jakiś FEEL III z 400W (czyli tykająca bomba...). Ciekawe czy ma na nim WinXP czy może już 7...

Ja nie radzę ci inwestować w ten komputer, lepiej uzbieraj sobie chociaż z 1500zł i kup coś złożonego z obecnych podzespołów (poszukaj sobie propozycje od MORELE na YT, gościu składa różne PC w różnych kwotach i testuje w grach więc będziesz miał porównanie, jak odpali GTA V na średnich i będziesz miał ze 50FPS to w FS na dużej mapce z modami na wysokich ustawieniach spokojnie też te 50 będziesz miał).

Wiem ze to gówno ale w fs mam 30-40 fps na niskich z podkręcaniem karty graficznej juz wiem co zrobię sprzedam to coś i kupie cos z gtx 670 i jakimś xeonem 4x3gh 8 ram i cos jeszcze  Big Grin