Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Bug z tirem i przyczepą transportową
Witam! Z góry przepraszam, jeżeli takowy temat był i go powtarzam, mogłem nie zauważyć.. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o 
przyczepę transportową i tir. Gdyż wjadę np traktorem na przyczepę i chce ruszyć tirem, nagle mi podnosi przednią część tira, wgl nie da się skręcać i tak dalej.. I to nie jest jeden bug z modu, ale pobrałem, aż 3 mody z tirem i przyczepą i efekt był taki sam.. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Albo ktoś da link do jakigoś fajnego modpacka z przyczepą i tirem? Z góry dziękuję! Smile

Taka tam sobie reklama.
Witaj
Szukasz winy w ciężarówkach a być może jest gdzie indziej. Jeżeli tym samym traktorem sprawdzasz te lawety to winny jest traktor i podejrzewam że poprostu ma dużą wagę bo nieraz widziałem że niektórzy ciągniki zaprogramowali tak że ich waga wynosiła kilkadziesiąt ton. Więc obstawiam że Twój problem bierze się z powodu źle rozlozonej masy ładunku.

Tylko tir :p Kiedyś też jeździłem i dawało radę, najlepsze jest to że wystarczy tylko mały traktorek na przyczepę i juz tir zaczyna świrować

Generalnie z opisu mi to wygląda na problem z rozkładem masy, tym bardziej że z ładunkiem podnosi przód ciężarówki. A traktor ustawiasz bliżej siodła ciężarówki czy osi naczepy? W sumie to chyba niestety nie jestem Ci w stanie pomoc, bo dużo rzeczy trzeba było by sprawdzić by ustalić dlaczego tak się dzieje.

Na środku, nie wiem czy to o ciężar masy skoro na filmiku innym np ten niebieski Man z tą długą przyczepą dał radę, a małego traktora nie? Wystarczy coś położyć, lekko ruszyć i już zaczyna ciężarówkę do góry pchać. Ma ktoś może sprawdzoną przyczepę i tir i by przysłał link, albo coś? :>

Może ten zestaw sprawdzi się Ci dawniej go używałem i nie miałem z nim problemów.

http://www23.zippyshare.com/v/ByweenyJ/file.html

Taka tam sobie reklama.
Wielkie dzięki! Smile