Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Uwaga! Prośba
Exclamation 
Witam was bardzo serdecznie,
Chcę was ostrzec przed kanałem na YT Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
który skopiował mój film i wstawił jako swój
:my:
:arrow:Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

:exclamation:  
:arrow:Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

To ja spędziłem kilka godzin aby to nagrać zmontować zrenderować no i wstawić

Mam dla was prośbę o raportowanie tego użytkownika będę niezmiernie wdzięczny
Przepraszam jeśli napisałem w złym dziale

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Powiem ci, że szybki jesteś Smile
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
(04-23-2017, 23:12)user12 napisał(a): Powiem ci, że szybki jesteś Smile

Miesiąc czasu ktoś pisał że ja skopiowałem ale nie do końca wiedziałem o co chodzi, Lecz dziś dostałem kolejny komentarz że "Ten ćwok ściągnął od Ciebie film Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail." no to już  sobie sprawdziłem bardziej dogłębnie. Ale lepiej późno niż wcale
Tak czytałem te komentarze to gościu podaje linki w których podobno są mody a tak naprawdę wpisujesz tam nr. telefonu i dostajesz subskrypcję na telefon a to już jest nie ok

Odpowiedz
Tutaj na forum już jest dawno zbanowany.

Odpowiedz
Dawno go zgłosiłem na yt
No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
No i dobrze lepiej niech nie kopiuje i go zbanować, bo ludzie się pytają czy mody do ls2017, a on tak, ludzie piszą do niego że ich okłamuje a on te kom usuwa tylko zostawia to dobre, ja napisałem do niego to mi usunął kom. A po za tym są do ls2015

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Przegląda: 1 gości

Menu