Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Lossberg - zapraszam do realnej gry
Witam,

poszukuję osób chętnych do gry na mapie Lossberg. Chciałbym pograć bez dodawania kasy i realistycznie. Z racji tego, że na początku na mapie jest 1 kombajn i 1 traktor, to szukam na razie 1 osoby do współpracy. Gram zwykle wieczorami 21-22 i w weekendy.
Nie posiadam żadnego TS i skype, bo na razie mam osobny mikrofon i słuchawki, a na lapku tylko jedno wejście i działa albo jedno albo drugie.

Wymagania:
- wiek 18+ (sam mam 27 lat),
- orientacja na realistyczną grę (bez sztucznej kasy i modów ułatwiających życie),
- gotowość zainstalowania "realistycznych" modów, takich jak: niszczenie zboża kołami, manualne podczepianie maszyn i przyczep itp.,
- miłe usposobienie Wink

Ewentualnie chętnie dołączę do kogoś, kto poszukuje ogarniętej osoby, a nie wymaga TS'a i wielu specjalnych modów.

Taka tam sobie reklama.
cześć mam 16 lat ale jestem ogarnięty gram w fsa od wersji 09 lubię realną grę proszę o odpowiedź

Mała aktualizacja:

- rozpocząłem grę na mapie Sosnovka, tworząc mały PGR - maszyn jest na swobodną grę dla 2-4 osób w zależności od akurat wykonywanych prac,
- mody: tylko jakieś małe, które każdy powinien mieć,
- ts, skype: brak, może skype w przyszłości,

- nazwa gry: "PGR GRAMAR (xxxx)" - w miejscu "xxxx" będę pisał, co aktualnie jest do roboty, np. "oranie", "żniwa",

- zapraszam zainteresowanych, gram głównie wieczorami 1-2h dziennie.

(06-11-2017, 15:25)UlvMann napisał(a): Mała aktualizacja:

- rozpocząłem grę na mapie Sosnovka, tworząc mały PGR - maszyn jest na swobodną grę dla 2-4 osób w zależności od akurat wykonywanych prac,
- mody: tylko jakieś małe, które każdy powinien mieć,
- ts, skype: brak, może skype w przyszłości,

- nazwa gry: "PGR GRAMAR (xxxx)" - w miejscu "xxxx" będę pisał, co aktualnie jest do roboty, np. "oranie", "żniwa",

- zapraszam zainteresowanych, gram głównie wieczorami 1-2h dziennie.

Jestem chętny jak coś to PW. Chwilowo mogę grać randomowo ponieważ rozwaliłem kierownicę i czekam na nową. Ps. Jak można grać na klawiaturze? To jest nierealne xd

(04-26-2017, 21:44)UlvMann napisał(a): Witam,

poszukuję osób chętnych do gry na mapie Lossberg. Chciałbym pograć bez dodawania kasy i realistycznie. Z racji tego, że na początku na mapie jest 1 kombajn i 1 traktor, to szukam na razie 1 osoby do współpracy. Gram zwykle wieczorami 21-22 i w weekendy.
Nie posiadam żadnego TS i skype, bo na razie mam osobny mikrofon i słuchawki, a na lapku tylko jedno wejście i działa albo jedno albo drugie.

Wymagania:
- wiek 18+ (sam mam 27 lat),
- orientacja na realistyczną grę (bez sztucznej kasy i modów ułatwiających życie),
- gotowość zainstalowania "realistycznych" modów, takich jak: niszczenie zboża kołami, manualne podczepianie maszyn i przyczep itp.,
- miłe usposobienie Wink

Ewentualnie chętnie dołączę do kogoś, kto poszukuje ogarniętej osoby, a nie wymaga TS'a i wielu specjalnych modów.

MOGĘ Z TOBA ZAGRAĆ  daj mi namiary na siebie czy na serwer