Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Professional Offroad Transport Simulator
[Obrazek: 87141159821247950675.png]
Witam forumowicze.

Od ponad 3 miesięcy pracuję nad grą dla Was. Zafascynowany serią Farminga jak i ETS 2 postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i w pewnym stopniu połączyć te dwie w jedną. Co będzie w grze?

- przewożenie wszelakiej maści ładunków z A do B
 - masa błota, ciasnych dróg i pięknych terenów
 - stare ciężarówki
 - modyfikacje ciężarówek o inne przyczepy czy koła
 - tryb free play jak w farmingu
 - cykl dnia i nocy

W przyszłości chciałbym rozwinąć grę o licencjonowane pojazdy ale to dopiero po wydaniu jak będę miał co pokazać potencjalnym markom.
Aktualnie jestem w poczekalni Steam Greenlight i bardzo prosiłbym Was o oddanie głosu na moją grę. Kto zagłosuje na "TAK" i zostawi komentarz dostanie po premierze ode mnie darmowy kod do pobrania gry. Sądzę, że fajna opcja.

Tutaj link do Steam: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Screeny z gry jak i wideo w linku wyżej. Co tu dużo pisać. Mam nadzieję, że Wy wspomożecie swojego chłopaka i razem damy radę! Na forum jestem rzadko bo cały swój czas poświęcam właśnie pisaniu gry. Może głupio wyglądać, że to mój pierwszy post tutaj ale od zawsze wszystkie porady i mody brałem właśnie od Was :blush:

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
to raczej podobne do sprinters

Odpowiedz
Spintes też ale ma być o wiele bardziej rozbudowane. Co prawda nie dogonię Spintires fizyką gry (wgniatanie terenu) ale za to nadrobię wieloma innymi elementami Smile

Odpowiedz
a co tam ma być z ls

Odpowiedz
Gdzie tkwi problem w uzyskaniu takiej fizyki jak w Spintire?
[Obrazek: 2qswlj5.jpg]

Odpowiedz
Ciekawy projekt
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(05-02-2017, 18:17)Rayana napisał(a): Gdzie tkwi problem w uzyskaniu takiej fizyki jak w Spintire?

Teoretycznie problemu nie ma jeżeli masz super komputer bądź zrobisz małą mapkę. Nie jest problemem wychwycić aktualną pozycję kół na mapie i w tym miejscu wykonać obniżenie terenu załóżmy o jeden piksel. Jeżeli ktokolwiek z Was robił mapy do LS to wie o czym mówię (rozdzielczość heightmapy). Heightmapa jest czymś w rodzaju siatki terenu. Im większą rozdzielczość jej ustawisz tym teren będzie dokładniejszy ale też będzie bardziej obciążający dla komputera. Idąc tym tropem jeżeli ustawisz rozdzielczość heightmapy zbyt mała to wgniotka w terenie będzie kanciasta i będzie to źle wyglądać.

Mam pomysł na rozwiązanie tego problemu w dość prosty sposób i już niedługo na moim Fejsbuku gry będę wstawiał filmiki z postępu prac tak więc zachęcam Was też do polubienia i obserwowania. Postaram się też tutaj wrzucać jak czas pozwoli ale FB będzie na pierwszym miejscu Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Jeżeli daliście głos na TAK napiszcie do mnie na fejsie. Zapiszę sobie Wasz kontakt i dam klucz po premierze :Smile

Odpowiedz
Dodaj jeszcze przebijanie opon. Jak będzie padać to robiło by się błoto itp. I możesz dać pory roku, jak by padał snięg to by się ślisko.

Odpowiedz
Jak będzie jakakolwiek opcja gry dawaj do mnie od razu z chęcią potestuję Smile !

Odpowiedz
No ja tez chetny na testy jak zawsze Big Grin
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz