Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 19 [DYSKUSJA]
Tak jak w temacie, podajcie jakieś swoje propozycje. No wiem, że jeszcze z półtora roku do premiery Smile

No to jedziemy, gnębić podpadziochów!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
John deere,claas,gleba 3d,pracownikow jak w c&c, nowe uprawy takie jak marchew czy cebula, jeszcze bardziej rozbudowana hodowla zwierzat, możliwość robienia kiszonki na polu,wapno i inne nawozy, pory roku, gniecenie roslin i ślady ktore zostaja na zawsze lub sa zmywane przez deszcz(np na betonie). Tak wiem wymagam duzo ale no co. C&c nadchodzi
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
przede wszystkim nowe maszyny gleba 3d pory roku i nowe uprawy takie jak np. przeżyto truskawki

Odpowiedz
powinni skupić się grywalnością nie maszynami, tak jak piszecie gleba 3d, efekty śladów, uprawy, pory roku itd, maszyny to nie problem bo od czego są modyfikacje Smile
[Obrazek: sygnaturkaansvd.png]

Odpowiedz
A idz sav z modami. Dobrze wiesz jak jest i chyba nie musze niczego tlumaczyc.
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Wrzucę to co pod filmem Smile
Najbardziej cieszyłbym się z upraw sadowniczych. Zbieranie oliwek New Holland'em Braud'em na włoskiej farmie - bezcenne Smile 
 Zdecydowanie bardziej wolałbym tereny Francji lub Włoszech.
Oprócz ciekawie rozwiązanego nawożenia należałoby dodać ochronę przed szkodnikami, chwasty i inne patogeny, a co za tym idzie dodanie kalendarza. Coś na wzór tego z czym mieliśmy do czynienia w Farm Expert.  Urealniło by to znacznie rozgrywkę.
W kwestii licencji w zasadzie producentów nie brakuje, ewentualnie kilka modeli. Kubota jak i Unia Group powinny się pojawić jeszcze w FS 17 Platinum Edition, także do pełni szczęścia brakuje przyczepy skorupowej i rozrzutnika od Metaltechu Smile W kwestii marzeń można pokusić się jeszcze o licencjonowane silosy (GSI - należy do AGCO) i rozbudowie mechaniki chowu i zwiększaniu mechanizacji przy chowie zwierząt (mam tu na myśli rozbudowę pastwiska/obory i automatykę czyszczenia koryt)
Zgadzam się z Mefiu - wolę oryginalne niż bawić się w instalację modów (choć najpotrzebniejsze skrypty jak i brakujące maszyny trzeba pobrać, dobrze że jest ModHub Big Grin )

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
zgadzam się z wami, ale Mefiu ja mam na myśli tylko brakujące elementy, przecież 17 można grać bez prawie żadnych modów (nie licząc tych od gleby, śladów w zbożu itp Wink ) pewnie nie jedna osoba się zgodzi że woli grać jakimiś oryginalnymi ciągnikami czy maszynami nawet edytowanymi z modhub niż tymi errorami z internetów co jeszcze ls09 pamiętają
[Obrazek: sygnaturkaansvd.png]

Odpowiedz
Ja czekam na manualną skrzynię biegów

Odpowiedz
Po pierwsze to powinni zacząć od mapy, jakieś tereny europejskie np Niemcy, Holandia, Polska, Czechy. Gleba 3d to podstawa powinna być, ślady znikające po deszczu, zostawianie gródek błota na drodze po wyjechaniu z pola, manualna skrzynia biegów, podłączania narzędzi. Deszcz po którym zostają kałuże i nie przenika przez budynki i maszyny, światło które nie przenika przez budynki. Chwasty na polu i więcej upraw.

Odpowiedz
Mapy w polskim stylu to oni raczej nie zrobią, u nas jest tak, że niemal każda powierzchnia jest wykorzystana w rolnictwie, a teraz przypomnijcie sobie jak wyglądała niemal każda mapa GIANTSA we wszystkich FS- miedze między polami szerokie na kilometr, pełno polnych dróg wyrwanych z kontekstu Smile
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz