Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Simulator 19 - co chcielibyście mieć w kolejnym ls-ie? [DYSKUSJA]
A czy nie głupim pomysłem było by dodanie opcji płodozmianu ? Czyli na przykład jeśli sialibyśmy zboże po zbożu  to zbieralibyśmy coraz mnie a siejąc zboże na przykład po burakach dostawalibyśmy kilka procent zboża więcej. Oczywiście na zasadzie orki ,fla laików można by wyłączyć tą opcję.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
(08-19-2017, 11:27)Kornik Rolnik napisał(a): A czy nie głupim pomysłem było by dodanie opcji płodozmianu ? Czyli na przykład jeśli sialibyśmy zboże po zbożu  to zbieralibyśmy coraz mnie a siejąc zboże na przykład po burakach dostawalibyśmy kilka procent zboża więcej. Oczywiście na zasadzie orki ,fla laików można by wyłączyć tą opcję.

Płodozmian mozesz sobie sam zrobić i za każdym razem siać coś innego jeżeli tak jesteś nauczony a laik nie musi wyłączać żadnej opcji tylko sieje to co mu sie podoba

Odpowiedz
Dla mnie spoko opcja
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Mogliby ogólnie dopracować mechanikę gleby, bo nierzadko widzi się speców co byle zarobić to od razu po młócce jadą siewnikiem z bezpośrednim siewem i tak w kółko co sezon, bez sensu jest takie coś.

[Obrazek: aa7ded2cbaed2acc5f2dcbe33887b47f_orig.jpg]

Odpowiedz
Dokładnie
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
Siewniki od Mzuri i całe DLC Ursus. Noo i ogólnie lepszą optymalizację...
[Obrazek: aw0OJVL.jpg]

Odpowiedz