Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farming Simulator 19 [DYSKUSJA]
O nie, rysz w LS Smile
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: asdfniybq.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Ja bym chciał aby dodali aplikację na tableta kompatybilną z save-em. Fajnie by było móc patrzeć na tablecie na mape, informacje o krowach, o cenie zbóż itp. a przy tym nie zatrzymywać gry/pracy maszyną w polu.
Fajnie jakby też zmienili ściąganie patchy jak i całej gry na zasadzie clienta, zawsze aktualizacja pobierana, nie trzeba patrzeć na stronę czy jest patch. Smile
[Obrazek: 1.jpg]

Odpowiedz
Z clientem to nie zbyt dobry pomysł, o ile miałoby to wyglądać jak w CnC a tam nie jest to zbytnio rozwiazane Smile

Odpowiedz
Ale czemu miało by to nie wypalić?
Praktycznie prawie każda gra ma już mini clienta
Moim zdaniem 19 powinno mieć już clienta, a nie latanie po stronie i patrzenie czy patch nowy jest czy coś innego

PS: ja nie chcę porównywać i proszę nie porównywać FS do CnC

Odpowiedz
@kosmiak0 ja np. nienawidzę clietna w grach, czekam z niecierpliwością aż udostępnią wersję Steamową w C&C... No w War Thunder to nie dość że gra jest na Steamie to jeszcze ma pierdzielonego clienta... Jak nie chcesz pobierać patcha 1GB ze strony to kup grę na Steamie, tam się aktualizuje na bieżąco, a nową grę pobierasz zaktualizowaną...

Odpowiedz
Mi tam nie przeszkadza ze pobieram patcha ze strony, bo to 1min i już mam.
A ja kocham clienty Smile
Dużo gier mam z clientem Smile Nie wyobrażam sobie np. GTA V bez clienta, na ktorym bym musiał pobierać patche z neta xd

Steamu nie lubie i omijam gry na steam

Odpowiedz
A ja nie trawię klientów z kolei Smile Na Steamie mam przypisane gry i jak są jakieś aktualizacje to wszystko się robi samo a ja idę na obiad.
Poza tym nie muszę pamiętać pierdyliarda haseł do każdego klienta z osobna.

Jak dla mnie to w 19 powinni popracować nad optymalizacją. Zauważyłem, że im więcej maszyn na mapce tym gra coraz gorzej chodzi. Pomijam już jakość modów (tych nie od GIANTSa). Mam ustawione na max wszystko co się da i póki mapka jest wolna od maszyn chodzi wszystko perfekcyjnie. Jak zgromadziłem dużą ilość maszyn na małej przestrzeni to gra zaczyna "chrupać". Obniżenie grafiki na minimalną wcale nie poprawia sytuacji.
Nie oczekuję fajerwerków, ale nad optymalizacją to powinni popracować.

Może dodam, że chodzi o mapę Knezmost, która zwyciężyła Mod Contest 2017 i może to stąd te niedogodności. Tak czy siak na prawdę mogłoby być lepiej. Być może ten silnik ma takie ograniczenia ... Jestem strasznie ciekaw co wykombinują w 19.

Tak sobie myślę jakby Farminga zrobił Rockstar albo EA, np. na takim Frostbite Smile

Odpowiedz