Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 19 [DYSKUSJA]
Do premiery lekko ponad miesiąc, czy coś się jeszcze może zmienić np w grafice?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Fajne są te banki z mlekiem - pewnie przy mniejszej ilosci mleka mozna je wrzucić na pickupa i sprzedać, podobnie kartony z jajkami Wink
Poza tym przyczepka Strautmanna ze zdjetymi burtami - w koncu nie trzeba od razu kupować platformy do bel Smile

Odpowiedz

Odpowiedz
no raczej  oprócz uginania  sie  roślin  nic  ciekawego Przerażony ...poczekajmy  do  odsłony

Odpowiedz
(Wczoraj, 17:41)Ibrakadabra napisał(a): no raczej  oprócz uginania  sie  roślin  nic  ciekawego Przerażony ...poczekajmy  do  odsłony

Osobiście spodobały mi się ślady na redlinach. Nie ma gleby 3D, ale wygląda to dobrze. 
Warto też odnotować, że kosa w hederze się teraz porusza na konkretnych obrotach Smile

Ciekaw jestem jak to będzie ze sprzedażą mleka. Obok tych baniek był zaznaczony obszar, w którym pewnie będzie można napełnić cysternę. Pytanie tylko, czy bańki są dla ozdoby, czy jednak wrzucimy je na samochód tak samo jak kartony z jajkami.
Ciekawe, co ze "znajdźkami", czyżby złote podkowy Smile ?

Odpowiedz
Ale wyjaśniło się Manfi, na różnych poziomach trudności będą różne ceny w skupach.
No i teraz nie wiem co wybrać na start...

A nie wydaje się Wam, że ta trawa z zagrodach jest za wysoka? Owcę zakrywa w połowie
Farming Simulator 19
Xbox One X

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
@CryKillerPL najprościej będzie odpalić każdy i zobaczyć co i jak Big Grin

Mi najbardziej podoba się opcja że nie masz nic i wszystkiego musisz się dorobić Big Grin

Odpowiedz
Ja bym tutaj był ostrożny. Chodzi mi o względy ekonomiczne. Osobiście nie chciałbym spędzić np. 30h tylko po to by kupić lepszy kultywator, który da mi kopa rzędu: " 2 metry szerokości roboczej więcej". Nie znamy poziomu cen, więc ciężko teraz stwierdzić jak to będzie.
Z punktu widzenia rozgrywki ten tryb jest najciekawszy i stanowi wyzwanie. Z drugiej strony może okazać się tez drogą przez mękę.
Osobiście uważam, że jeżeli nie odkryją kart przed premierą, to odpalę sobie dwa sloty save'a i porównam tryby gry.
Ewentualnie zostawię ten tryb hardcore na deser jak zapoznam się już z grą na poziomie środkowym.

Jak to jest z tymi BONUSAMI ? Chodzi mi o JD Gator i Mahindrę.. Na Steam jest Mahindra a zobaczcie np. ten sam aspekt w sklepie MS, tutaj pojawia się GATOR:

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/farmin...verviewtab

Rozumiem, że GATOR będzie na PC tylko w kolekcjonerce ? Tymczasem na Xboxa za słoną dopłatą można zgarnąć 2 pojazdy Smile

Odpowiedz