Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Farming Simulator 19 [DYSKUSJA]
Mod Pro seed oraz GPS również dołączył bym do pytania

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(01-06-2019, 12:53)Grzesiu1091 napisał(a): Ktoś się może orientuje, jak wygląda sytuacja z modami Follow me, courseplay i seasons? Nigdzie nie widzę nowych wersji do pobrania. Czy one w ogóle będą?

Seasons jest w trakcie tworzenia, co do reszty to nie wiem

Odpowiedz
(01-06-2019, 14:58)Razgal napisał(a):
(01-06-2019, 12:53)Grzesiu1091 napisał(a): Ktoś się może orientuje, jak wygląda sytuacja z modami Follow me, courseplay i seasons? Nigdzie nie widzę nowych wersji do pobrania. Czy one w ogóle będą?

Seasons jest w trakcie tworzenia, co do reszty to nie wiem

Courseplay rowniez "work in progress".

Odpowiedz
Nie uważacie że plugi w nowym farmingu mają przesadzone zapotrzebowanie na moc? Ceny za plony po zwiększonym zapotrzebowaniu najczęściej są niższe od innych bez zapotrzebowania, to również jest dziwne

Odpowiedz
W końcu trafiłem na issue list courseplaya na githubie i 3 dni temu pojawił się tam bardzo niepokojący wpis
Cytat:Currently we have 3 showstoppers which prevent us from going to public beta and we are at the moment not able to solve them alone, but hopefully with the help of Giants

trains are not in g_currentMission.vehicles when starting a new savegame and cp
start a new savegame vanilla - no problem
start a new savegame and cp - locomotive is not in g_currentMission.vehicles
trying to enter throws 'dataS/scripts/BaseMission.lua(1876) : attempt to index field 'controlledVehicle' (a nil value)'
trying to save throws call stack '2019-01-16 23:21 dataS/scripts/trainSystem/TrainPlaceable.lua (220) : setXMLInt'
start the crashed savegame with cp -same issue
start the crashed savegame without cp - no problem -> saving no problem
start again with cp - no problem anymore

tools dont refill on loadTriggers when nobody is in the tractor
it works, when I'm in the vehicle but not if not

if an engine is stopped , it is not able to restart by order
the FS17 solution doesnt seem to work here...
Wychodzi na to, że Giants strasznie namieszał w strukturze gry i mody pokroju Courseplaya, FollowMe czy Seasons w FS19 mogą być upośledzone o ile w ogóle powstaną.

Odpowiedz
(01-23-2019, 19:56)Grzesiu1091 napisał(a): W końcu trafiłem na issue list courseplaya na githubie i 3 dni temu pojawił się tam bardzo niepokojący wpis
Cytat:Currently we have 3 showstoppers which prevent us from going to public beta and we are at the moment not able to solve them alone, but hopefully with the help of Giants

trains are not in g_currentMission.vehicles when starting a new savegame and cp
start a new savegame vanilla - no problem
start a new savegame and cp - locomotive is not in g_currentMission.vehicles
trying to enter throws 'dataS/scripts/BaseMission.lua(1876) : attempt to index field 'controlledVehicle' (a nil value)'
trying to save throws call stack '2019-01-16 23:21 dataS/scripts/trainSystem/TrainPlaceable.lua (220) : setXMLInt'
start the crashed savegame with cp -same issue
start the crashed savegame without cp - no problem -> saving no problem
start again with cp - no problem anymore

tools dont refill on loadTriggers when nobody is in the tractor
it works, when I'm in the vehicle but not if not

if an engine is stopped , it is not able to restart by order
the FS17 solution doesnt seem to work here...
Wychodzi na to, że Giants strasznie namieszał w strukturze gry i mody pokroju Courseplaya, FollowMe czy Seasons w FS19 mogą być upośledzone o ile w ogóle powstaną.

No to ładnie... Ja na seasons czekam, żeby wgl coś pograć
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Tak samo nie będzie modu GearboxAddon od Mogli12   :(

Odpowiedz
Tak a propo Seasons:
https://www.facebook.com/realismusmoddin...=3&theater
Teraz suszenie siana będzie bardziej realistyczne - przetrząsarka nie będzie magicznie zamieniać trawy w siano, a jedynie przyspieszać schnięcie na słońcu.

Odpowiedz
(01-27-2019, 19:03)Razgal napisał(a): Tak a propo Seasons:
Teraz suszenie siana będzie bardziej realistyczne - przetrząsarka nie będzie magicznie zamieniać trawy w siano, a jedynie przyspieszać schnięcie na słońcu.

Ciekawie to wyglada zmiana na plus Wink Seasons jest modyfikacją która sprawia że chce się grać i w prawdzie nie dziwi mnie brak sezonów w podstawce (bo się pewnie nie chcialo) ale giantsy powinni stanąć na rękach i wspomóc twórcę tego cudnego moda bo jak wiadomo w kupie sila!

Odpowiedz
(01-27-2019, 19:03)Razgal napisał(a): Tak a propo Seasons:

Lepiej, ale do faktów dalej daleko Big Grin Przecież wiadomo, że trawa schnie na słońcu, a po przewróceniu mamy na wierzchu niewyschniętą stronę, która do tej pory leżała zwrócona w dół. Dopiero to później też schnie i można zgrabiać Wink Ja zawsze w starszych wersjach podmieniałem po prostu na ten czas ścieżki tekstur przed i po przetrząśnięciu - tylko troszkę zabawy, a można było pograć realnie.
[Obrazek: fsScreen2_apwsqss.png]

Odpowiedz