Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Pytania do modu Seasons
Ja nie polecam wgrywać 1.2 Geo Germany jednak. Zasiałem dwa pola przy temperaturze ziemi +2 o ile dobrze pamiętam co podobno można, tyle że wykiełkuje w +5, no ale wczytuje save dziś i mam pole jakby po zbiorach bez zasiania. Co ciekawe nawóz z siania na polu został na niebiesko.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Czy mod wysłodów jest kompatybilny z seasons ? Wink

Odpowiedz
mam mod season trawka mi ładnie wyszłą. A rzepak posiałem na początku terminu w lato, już mam 5 dzien wczesnej jesieni i nadal nic. Ile wschodzi rzepak

Odpowiedz
Pewnie zasiałeś jak była odpowiednia temperatura prawda?

Odpowiedz
Mi także został "nawóz" na polach po zbiorach.
Przez zimę został. (w zimę ziemia nie zamarzła -nie było komunikatu nie mozesz uprawiać itp.) W moich wcześniejszych postach opisałem problem.

Teraz mam wiosne, zaczynam siać i jak np. chciałbym rozrzucic nawóz przed sianiem to w nie których miejscach zmienia mi się z niebieskiego na bardziej niebieski (stan) a w niektórych miejscach nie.
Pewne pola wgl zostały po wcześniejszych zbiorach nawiezione na maxa.
Nie chciałbym posiać całej mapy i mieć "zonka" że coś nie tak ,że albo nie wzejdzie albo nie da się nawozić - robote na darmo zrobie.

EDIT.

A czy mogę sobie podczas grania zmieniać takie ustawienie jak grać na zwykłych (podstawowych) sezonach i włączać/wyłączać dodatek GEO ?

Odpowiedz
Ja tam radzę Ci grać na samym Seasons, nie ma problemów w ogóle, ja wolę spokojnie grać bez Geo.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Wiem że nie ma problemów bo tak grałem.
Po za tym (bez obrazy) pytałem czy coś bd nie tak gdy podczas grania na jednym save bd zmieniał raz zaznaczając w modach geo a raz odznaczając.
I sadze że tylko Dzi4dek mi da rade odpowiedzieć na to pytanie Smile

Odpowiedz
Ktoś może wie czy mapa North Frisian march v 1.4 ma obsługę season mod ? Przeglądam ten temat i nie mogę żadnej informacji znaleźć na ten temat

Odpowiedz
Czy jak jest podstawa seasons i ona ma swój plik : growth.xml to jak go podmienię za seasons_growth.xml (oczywiście zmieniając nazwę) z jakiegoś GEO... to bd ok?
Chciałbym grać na podstawowym seasons ale chciałbym mieć taki układ siewów i zbiorów jak jest na geo germany.
Przejdzie to?
Ktoś tak próbował?

Odpowiedz
Wiek ktoś czemu mam w lato ujemne temperatury? Nawet i -14 °C. Nie mogę nic zasiać. Nie gram z żadnym geo. Stalo mi się to już na drugim save.

Odpowiedz