Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Pytania do modu Seasons
Cześć, spadł śnieg, trawa zniknęła (a ładnie ją luzem składowałem po opróżnienie przyczepy samozbierającej) i owce zdychają. Jak temu zaradzić na przyszłość i jak odśnieżać ich koryto z jadłem?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(06-20-2018, 00:35)Rych z Północy napisał(a): Cześć, spadł śnieg, trawa zniknęła (a ładnie ją luzem składowałem po opróżnienie przyczepy samozbierającej) i owce zdychają. Jak temu zaradzić na przyszłość i jak odśnieżać ich koryto z jadłem?

1. Chyba nid dokładnie czytałeś pomoc, pisze tam wyraźnie że pokosy i hałdy słomy i trawy będą znikały po to masz prasować siano w bele czy to okrągłe czy kwadratowe aby móc dawać to zwierzętom w ziemie zamiast trawy.
2. Ktoś albo nie dodał maski śnieżnej na mapie, albo zrobił to niepoprawnie przez co masz śnieg w korytach.

Odpowiedz
(06-20-2018, 00:57)Ziuta napisał(a):
(06-20-2018, 00:35)Rych z Północy napisał(a): Cześć, spadł śnieg, trawa zniknęła (a ładnie ją luzem składowałem po opróżnienie przyczepy samozbierającej) i owce zdychają. Jak temu zaradzić na przyszłość i jak odśnieżać ich koryto z jadłem?

1. Chyba nid dokładnie czytałeś pomoc, pisze tam wyraźnie że pokosy i hałdy słomy i trawy będą znikały po to masz prasować siano w bele czy to okrągłe czy kwadratowe aby móc dawać to zwierzętom w ziemie zamiast trawy.
2. Ktoś albo nie dodał maski śnieżnej na mapie, albo zrobił to niepoprawnie przez co masz śnieg w korytach.

Dziękuję za odpowiedź. Jestem absolutnym nowicjuszem i czuję trochę gorycz, 45 h na mapie Kleinhau a okazuje się, że zimą wszędzie biało i nie ma jak nakarmić owiec.

Odpowiedz
Owce można też karmić sianem. Siano, składowane w zadaszeniu, nie znika.
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
(06-20-2018, 21:09)user12 napisał(a): Owce można też karmić sianem. Siano, składowane w zadaszeniu, nie znika.

No właśnie w tym problem że jak nie ma maski śnieżnej to lipa bo gra nie będzie wiedziała czegoś takiego jak zadaszenie

Odpowiedz
Jeśli nie ma na mapie maski śnieżnej, to mod Seasons nie załącza opcji znikania siana i słomy spod niezadaszonego rejonu- tak, jakby wbrew pozorom maska śnieżna była w każdym miejscu mapy.
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: fsscreen_2018_06_05_2ibxsw.png]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
(06-22-2018, 09:26)Szymon Stanislawsławski napisał(a):
(06-20-2018, 21:09)user12 napisał(a): Owce można też karmić sianem. Siano, składowane w zadaszeniu, nie znika.

No właśnie w tym problem że jak nie ma maski śnieżnej to lipa bo gra nie będzie wiedziała czegoś takiego jak zadaszenie

Kiedy nie ma maski śnieżnej wtedy bele siana i słomy nie trzeba chować pod zadaszenie, wtedy one nie znikają(nie gniją). Twórcy zastosowali ten zabieg aby ułatwić grę graczom na mapach bez maski śnieżnej ale sama mapa działała z modem.
Pamiętajmy:
[Obrazek: LogoRespectForModders100px.jpg]

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu