Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontroler - kierownica
Witam wszystkich,mam pytanie możliwe że temat już został kiedyś poruszony jeśli tak to z góry przepraszam proszę mnie tam podesłać.
Mianowicie chodzi mi o to jakie kontrolery w postaci kierownic obsługuje Farming 2015 czy jest to praktycznie każda kierownica zaczynając od 100zł a kończąc na 2tys. czy są to tylko wybrane modele ? Od czasu do czasu kiedy mam wolniejszy dzień po pracy gram w farminga i w sumie na kierownicy zawsze ten realizm troszkę się podnosi dlatego pytanie czy przykładowa kierownica którą wziąłem pierwsza lepsza z allegro będzie kompatybilna z farmingiem?

http://allegro.pl/kierownica-tracer-drif...i_c=102195

z góry dziękuje za podpowiedzi .
pozdrawiam Piotrek.

Taka tam sobie reklama
Napewno będzie działać Smile

Wypatrzyłem jakiegoś logitecha za 400zł z hakiem ale jak na moje granie to raczej nie ma sensu kupowac takiej kierownicy .. więc patrze na jakieś tanie sprzęty.

Ja polecam logitech driving force gt już za 300 używaną kupisz.

Z oficjalnego info:
Cytat:Odpowiedz: Nastepujace kierownice dzialaja bezproblemowo bez koniecznosci modyfikowania konfiguracji (Plug and Play):
Guillemot Universal Wheel 5in1 Steering Wheel USB
Hama PC Racing Wheel "Thunder V18"
Logitech Formula Vibration Feedback Wheel
Logitech G25 Racing Wheel
Saitek 4-in-1 Vibration Wheel
Speedlink 2in1 Force Vibration Racing Wheel
Speedlink Darkfire Racing Wheel
Thrustmaster Force Feedback Racing Wheel USB
Thrustmaster Universal Challenge 5 in 1 Racing Wheel

Jesli kierownica nie dziala, prosze sprawdzic konfiguracje. Niektóre kierownice przed rozpoczeciem gry wymagaja przeprowadzenia kalibracji lub skonfigurowania.
Nie wiem czy to Cię urządza. Jest jeszcze oficjalna kierownica http://archiwum.allegro.pl/oferta/kierow...07476.html

[Obrazek: lpk4s.png]

Taka tam sobie reklama
dziękuje bardzo Smile
Proszę o nie usuwanie tematu. może komuś się jeszcze przyda,więc po prostu go gdzieś przesuńcie .

(04-06-2016, 15:39)koral napisał(a): Witam wszystkich,mam pytanie możliwe że temat już został kiedyś poruszony jeśli tak to z góry przepraszam proszę mnie tam podesłać.
Mianowicie chodzi mi o to jakie kontrolery w postaci kierownic obsługuje Farming 2015 czy jest to praktycznie każda kierownica zaczynając od 100zł a kończąc na 2tys. czy są to tylko wybrane modele ? Od czasu do czasu kiedy mam wolniejszy dzień po pracy gram w farminga i w sumie na kierownicy zawsze ten realizm troszkę się podnosi dlatego pytanie czy przykładowa kierownica którą wziąłem pierwsza lepsza z allegro będzie kompatybilna z farmingiem?

http://allegro.pl/kierownica-tracer-drif...i_c=102195

z góry dziękuje za podpowiedzi .
pozdrawiam Piotrek.

Moim zdaniem lepsza jest Tracer Zonda lepszy materiał i nie psuje się zbyt szybko sam posiadam i polecam  Big Grin
Steeb napisał 04-06-2016, 21:40:
Na prośbę autora zamykam i przenoszę.