Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit na rozmiar zdjęcia w sygnaturce
Sugerowałbym wprowadzić jakiś cywilizowany rozmiar, w szczególności ograniczony na wysokość, bo czasami posty ciężko czytać jak cały ekran zajmuje takie zdjęcie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Ja proponuję na chwilę obecną (dopóki admin nie dopisze pkt. w regulaminie) tutaj wypisać osoby, które mają zbyt dużą sygnaturę - Napiszę PW jeśli nie zmieni będziemy ostrzegać za SPAM Smile

Odpowiedz
Nie chciałbym pokazywać palcem. Ze swojej strony mam nadzieję, że się domyślą co niektórzy.

Odpowiedz
Zazwyczaj na różnych forach coś takie jak sygnatura ma rozmiar 700x250, tutaj widzę że nikt tego nie używa Big Grin
[Obrazek: Test2.jpg]

Odpowiedz
(06-15-2017, 16:17)Raoth napisał(a): Zazwyczaj na różnych forach coś takie jak sygnatura ma rozmiar 700x250, tutaj widzę że nikt tego nie używa Big Grin

Zazwyczaj jak nie jest coś zabronione to jest dozwolone, ale dziękuję ze osobiste dopisanie się do listy.

Odpowiedz
(06-15-2017, 16:39)Dzi4d3k napisał(a):
(06-15-2017, 16:17)Raoth napisał(a): Zazwyczaj na różnych forach coś takie jak sygnatura ma rozmiar 700x250, tutaj widzę że nikt tego nie używa Big Grin

Zazwyczaj jak nie jest coś zabronione to jest dozwolone, ale dziękuję ze osobiste dopisanie się do listy.

Jak masz problem z czytaniem postów to kup se okulary. Jak dostane jakieś ostrzeżenie to też napiszę do Admina e-maila ze skargą bo już wymyślacie takie pierdoły że się czytać tego nie chce .
[Obrazek: 142577.jpg?1460108475]

Odpowiedz
Za moich czasów nieutrudnianie innym korzystania z zasobów było częścią netykiety. Obecnie chyba się sporo zmieniało, bo chęć samo-pokazania się przewyższa kulturę.

Odpowiedz
Jestem za
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu