Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Grabowskie przedmieścia"by misterBart!
ciężko o fajnie zaprojektowane gospodarki w polskich mapach, Twoja jest świetna.
Nie dołóż do tego tylko poletek na szerokość hederu z Bizona, skromna prośba. Keep it going!

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Super to wygląda .To będzie będzie większa mapa czy mikro jak inne polskie ?

Odpowiedz
Gdybym miał zrobić mikro mapę to nie robiłbym jej prawie rok czasu. Bo mapa miała swój początek w ls 15 a przez problem z dyskiem który mi padł przestałem robić do 15 a zacząłem w 17. Mapa jest duża i ma dużo pól takich jak widać i tych małych i tych dużych pod większe maszynki , czasem się zastanawiam czy to dobrze że aż tyle tych pól ale mi to odpowiada i mam nadzieję że jak ją skończę to i wam będzie odpowiadało. Posiada dwa skupy "Rolimpex" oraz "Agreko" , cukrownię "Polski Cukier" oraz Biogazownię no i kotłownię gdzie będzie można sprzedawać drewno oraz wióry. Dwie gospodarki, na jednej krowy na drugiej świnie zastanawiam się czy zrobić jeszcze jedno gospo czy może tak jak miałem w planach zrobić PGR ale tego jeszcze nie wiem.
Polski klimat Warmińsko Mazurskiej wsi.

Cały czas mam jakieś nowe pomysły ale nie chcę też jakoś przesadzić.
Termin jej wydania to niewiadoma ale mam nadzieje że do końca roku się wyrobię z tym że nic nie obiecuję.
Jeszcze sporo do zrobienia chociaż określam stan na 70 %.
Ostatnio prawię codziennie przy niej siedzę, czasem zarywam nocki byleby to skończyć z tym że nie chce zrobić tego za przeproszeniem byle jak zwracając uwagę na szczegóły.
Z góry wygląda to tak ale jeszcze trochę minimalnie się to pozmienia.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
o w mordę sztosik Smile szacun dla ciebie

Odpowiedz
fajna Big Grin a bedą kupowane pola ? Big Grin

Odpowiedz
kupowanie jest zbędne i jest trochę roboty przy tym a tu pól jest nie mało

Odpowiedz
Kupowanie pol to jedna z ważniejszych rzeczy Tongue
Bez tego mapa szybko sie nudzi

Odpowiedz
Kupowane pola to standard więc powinny być Wink

Chyba czas już zbierać na nowego kompa Troll żeby móc w spokoju sobie pograć na tej mapce Tongue

Odpowiedz
Sztosik mapa. Troll

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu