Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Mapy od misterBart'a!
Co do moich uwag to na pewno przydałby się dynamiczny teren bo na tych polach gdzie krawędzie nie są równoległe do krawędzi mapy tak średnio się robi. Fajnie jakbyś zrobił na jednej gospodarce krowy i świnie, bo chyba tego nie było na żadnej polskiej mapce. Pomysł z kurnikiem bardzo mi się podoba. Ze sprzedaży mleka nie korzystałem bo nie ma jakiejś fajnej beczki albo mleczarki. Przydałoby się kilka mniejszych pól tak do 1 ha. No i łączenia dróg w kilku miejscach były strasznie ostre na górkach i dołkach. Ruch uliczny też w kilku miejscach się blokuje. I osobiście nie dawałbym trigerów od nasion i nawozów na gospo, ale zrobisz jak zechcesz najwyżej sobie usunę Smile
Pozdro i czekam na mapki! Big Grin

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
a tą dużą gospodarkę będziesz usuwał ?

Odpowiedz
No widać postępy. Smile

Odpowiedz
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Widzę piękny polski klimat

Odpowiedz
Pięknie to wszystko wygląda Smile . Sprzedaż mleka możesz zostawić, bo z tego co wiem, dużo ludzi sprzedaje je "ręcznie". Zgadzam się z Lodowym wilkiem w sprawie pól. Dobrze byłoby gdyby były ustawione równolegle do krawędzi mapy, bo raczej głupio wyglądają rzędy ziemniaków czy buraków biegnące na ukos pola. Świetny pomysł z kurnikiem.  Powodzenia w pracy i dużej ilości fajnych pomysłów Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
No, no, fajna ta gospodareczka. Big Grin

Odpowiedz
Mnie się tam podoba Big Grin

Odpowiedz