Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje mapy // średnia wielkość
Witam,tak jak w temacie poszukuje mapy o średniej wielkości gospodarstwa . Najlepiej jedno gospodarstwo w miare rozbudowane w Polskim klimacie z polami średnimi i dużymi żeby nie wjechac kombajnem 3 razy i skończyć. Aktualnie grałem na "***** v3"" oraz na "przemkowice" niestety ale Typowa bardzo mi się podoba lecz jest trochę za małe gospodarstwo i czasem nie mam jak się pomieścić. ciągniki jakie posiadam i w sumie aktualnie tylko na nich gram to : 

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Nie posiadam również sprzętu który uciągnie nie wiadomo jaką mapę.
za propozycje z góry dziękuje !
Steeb napisał 04-11-2016, 11:33:
Temat zamykam ze względu na powstający spam w dziale nie przeznaczonym do tego typu dyskusji.

Taka tam sobie reklama
Myśle że Kujawska Dolina edit OlekUrsus będzie akurat na te sprzęty.
Mapa ma średnie i duże pola i fajnie ukształtowany teren.

Polecam Warmia i Mazury V1, ja też nie mam kompa z NASA, ale mi idzie. Możesz wybrać Sb gospo, które będzie Ci odpowiadać

Didkowo_v1 lub PolishMicroMap V1

PS.
Wydana ta przyczepa przy sześćdziesiątce i gdzie mogę ją znaleźć ? Smile

(04-10-2016, 19:28)lolki loki napisał(a): Didkowo_v1  lub PolishMicroMap V1

PS.
Wydana  ta przyczepa przy sześćdziesiątce i gdzie mogę ją znaleźć  ? Smile

Wydana,Wydana to jest jakaś paczka polskich modów .. kilka c360 bardzo fajnych i bardzo dobre dźwięki każda 60tka ma praktycznie inny dźwięk do tego wladimirec ,3 przyczepy bodajże i kultywatory :Smile

Znalazłem to na innym forum więc nie podam linka co by nie robić tu popeliny, poszukaj Wink

Taka tam sobie reklama
Dzięki za odpowiedź poszukam a co do władka to mod godny uwagi czy tekstura z paint'a ? Smile

(04-10-2016, 19:38)lolki loki napisał(a): Dzięki za odpowiedź poszukam a co do władka to mod godny uwagi czy tekstura z paint'a ? Smile

Hmm zależy czego oczekujemy :Smile
Ujdzie !

Czyli słaby kolego masz może gospodarkę w realu ?

(04-10-2016, 23:33)lolki loki napisał(a): Czyli słaby kolego masz może gospodarkę w realu ?

Mieszkam w Łodzi więc niestety w centrum miasta gospodarstwo odpada,wiesz przy blokach ciężko z krowami :Tongue
Mam rodzinę na Kujawach pod Włocławkiem i w sumie tam się praktycznie wychowałem,więc gospodarstwo,rola,pola nie jest mi obce.. 
Ja osobiście wybrałem rolę mechanika sam. i przez swoją pasję czyli auta i modyfikację rzadko teraz jestem na wsi. 

To są moje zabaweczki odbiegające od traktorów maszyn itp. jeden niestety sprzedany drugi czyli marlboro aktualnie buduję . 

Jeśli ktoś chce pogadać poza forum zapraszam na priv oczywiście wymienie się fejsbukiem bo czasem również poszukuję kompana do pogrania .
Mam nadzieje że moderator/administrator nie usunie tego tematu który delikatnie teraz odbiegł od tematu.

Dziękuje koledze który polecił mapę kujawy bo aktualnie ustawiam sobie na niej maszynki bardzo fajna,lecz przypomina mi jakąś mapę którą miałem na chwilkę nie mogę teraz skojarzyć nazwy.

Taka tam sobie reklama
(04-11-2016, 00:12)koral napisał(a):
(04-10-2016, 23:33)lolki loki napisał(a): Czyli słaby kolego masz może gospodarkę w realu ?

Mieszkam w Łodzi więc niestety w centrum miasta gospodarstwo odpada,wiesz przy blokach ciężko z krowami :Tongue
Mam rodzinę na Kujawach pod Włocławkiem i w sumie tam się praktycznie wychowałem,więc gospodarstwo,rola,pola nie jest mi obce.. 
Ja osobiście wybrałem rolę mechanika sam. i przez swoją pasję czyli auta i modyfikację rzadko teraz jestem na wsi. 

To są moje zabaweczki odbiegające od traktorów maszyn itp. jeden niestety sprzedany drugi czyli marlboro aktualnie buduję . 

Jeśli ktoś chce pogadać poza forum zapraszam na priv oczywiście wymienie się fejsbukiem bo czasem również poszukuję kompana do pogrania .
Mam nadzieje że moderator/administrator nie usunie tego tematu który delikatnie teraz odbiegł od tematu.

Dziękuje koledze który polecił mapę kujawy bo aktualnie ustawiam sobie na niej maszynki bardzo fajna,lecz przypomina mi jakąś mapę którą miałem na chwilkę nie mogę teraz skojarzyć nazwy.

O proszę GOLFIKI no widzisz  myślałem bo potrzebowałem kilka fotek z na tekstury ale cóż będę szukał dalej. A co do autek to mam takich dalszych  znaj też typowo w GOLFACH siedzą . Pozdrawiam  Wink