Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

animation
drzwi na mapie mi sie nie otwieraja musze wgrac skrypt jakis czy co ?

Taka tam sobie reklama.
Po pierwsze nie otwieraj dwóch takich samych tematów, to że w pierwszym nikt nie odpowiada to założenie drugiego nic nie zmieni Tongue
A po drugie jak nie chcesz zrobić screena to spakuj te wrota (wszystko co do nich masz) na hosta i podaj link to ci sprawdzę je u siebie czy wszystko mają i czy są sprawne
Bo tak gdybać co masz za wrota i czemu się nie otwierają to zbytnio sensu niema :/

Sprawdziłem wydaje mi się że prawidłowo mam dodane wszystko tak jak w instrukcji wrota są kompletne a pomimo to faktycznie nie działają.
Próbowałeś skontaktować się z autorem ? Dał jakieś namiary w instrukcji
I wrzuć tutaj link z tą stodołą bo może coś mi umknęło a jest tu kilku zaawansowanych znawców tematu to może ktoś jeszcze zerknie Wink

(08-20-2017, 16:21)ZeNWolFER napisał(a): Sprawdziłem wydaje mi się że prawidłowo mam dodane wszystko tak jak w instrukcji wrota są kompletne a pomimo to faktycznie nie działają.
Próbowałeś skontaktować się z autorem ? Dał jakieś namiary w instrukcji
I wrzuć tutaj link z tą stodołą bo może coś mi umknęło a jest tu kilku zaawansowanych znawców tematu to może ktoś jeszcze zerknie Wink

dobra ja ogarnelem :Smile tej jego instrukcji   jets skrypt czy co to tam  jest nie te 5 linijek tylko to nizej  kopiujesz to i dodajesz do pliku animation... cos tam  .xml  i dziala

http://screenshot.sh/ouW0A5xGf9S3g

wyciągnąłem ten model z mapki lossenber i wrzuciłem do siebie, ale napotkałem problem, drzwi się nie otwierają. Potrzeba jakiegoś moda?
PS. model z triggerami jest