Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Problem z moim save
Witam rano grałem w farminga prasowałem pola na mapie górale po czym zapisałem gre i wieczorem chciałem zagrać to save ładuje się i ładuje i nie wczytuje mi sie save modów nie dodawałem żadnych a ostatnie które pobierałem to usunąłem  
Link do log jeśli coś jeszcze wyslac piszcie http://www103.zippyshare.com/v/HjpvC7ff/file.html
PS. Na tym save mam przegrane 70 godzin i chciałbym go odzyskać Smile

Taka tam sobie reklama.
witam. mam podobny problem. ostatnio co robiłem przed zapisem to bele na Goldcrest Valley. po zapisie mapa nie chce się wczytać. niby dodałem nowe mody, ale nie zaznaczam ich podczas wczytywania, a i tak mapa się nie wczytuje. w czym leży przyczyna?

znalazłem winowajcę. jest to mod Krone Ultima155. bez niego gra się ładuje normalnie.

(08-27-2017, 07:50)białas napisał(a): znalazłem winowajcę. jest to mod Krone Ultima155. bez niego gra się ładuje normalnie.

Coś często gęsto ultima blokuje zapis a jak nie ultima to Goweil LT master Przerażony
Więc przy problemach z wczytaniem seva sprawdzajcie te dwa mody jako pierwsze Smile
Możliwe że bugują w połączeniu z jakimś innym modem bo mam oba i Ultime i Goweila gram na PGR Bruzda przystosowanej pod season mod i niemam problemów z wczytaniem Zaciera
Zanim skarzecie Ultime albo Goweila na wygnanie przyjrzyjcie się dokladnie modom , może winowajcą jest jakiś inny modzik
Sam miałem problemy głównie z polskimi modyfikacjami a szczególnie z ciągnikami zawalającymi log masą errorsów Nie wiem

Prasa kron robiła błąd dzieki za pomoc Smile

(08-27-2017, 08:56)ZeNWolFER napisał(a):
(08-27-2017, 07:50)białas napisał(a): znalazłem winowajcę. jest to mod Krone Ultima155. bez niego gra się ładuje normalnie.

Coś często gęsto ultima blokuje zapis a jak nie ultima to Goweil LT master  Przerażony
Więc przy problemach z wczytaniem seva sprawdzajcie te dwa mody jako pierwsze  Smile
Możliwe że bugują w połączeniu z jakimś innym modem bo mam oba i Ultime i Goweila gram na PGR Bruzda przystosowanej pod season mod i niemam problemów z wczytaniem  Zaciera
Zanim skarzecie Ultime albo Goweila na wygnanie przyjrzyjcie się dokladnie modom , może winowajcą jest jakiś inny modzik
Sam miałem problemy głównie z polskimi modyfikacjami a szczególnie z ciągnikami zawalającymi log masą errorsów  Nie wiem

a jak to zrobić? bo ja robiłem to "ręcznie", czyli odznaczyłem wszystkie mody, a potem zaznaczałem po kilka i tak wyszło mi, że to ta prasa. jak znaleźć mod z którym prasa ma konflikt? bo nie chciałbym korzystać z tej Ultimy.

Taka tam sobie reklama.
Możesz zacząć od wyjęcia wszystkich modów z mods
Zostaw tylko mapę na której jest problem z savem i ultime
I wtedy odpal save to będziesz wiedział czy problemem jest sama prasa
Jeśli save się nie wczyta to niestety prasa do kosza a jak się odpali to sam wiesz trzeba będzie szukać dalej

(08-27-2017, 19:51)ZeNWolFER napisał(a): Możesz zacząć od wyjęcia wszystkich modów z mods
Zostaw tylko mapę na której jest problem z savem  i ultime
Jeśli save się nie wczyta to niestety prasa do kosza a jak się odpali to sam wiesz trzeba będzie szukać dalej
tak zrobiłem po tym jak znalazłem winowajcę sposobem opisanym wyżej. to prasa jest winna. właśnie pytam to to szukanie dalej Wink

(08-27-2017, 21:41)białas napisał(a):
(08-27-2017, 19:51)ZeNWolFER napisał(a): Możesz zacząć od wyjęcia wszystkich modów z mods
Zostaw tylko mapę na której jest problem z savem  i ultime
tak zrobiłem po tym jak znalazłem winowajcę sposobem opisanym wyżej. to prasa jest winna. właśnie pytam to to szukanie dalej Wink

tak zrobiłeś zostawiłeś prasę i mapę w mods i się nie wczytuje czy wczytuje ?

nie wczytuje się.