Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

dynamiczne węże
gdy usuwam dwa węże przez ge w przyczepie i pliku xml,to dalej działa jak były by 5.Co zrobić też aby hamulce nie blokowały gdy nie są podpięte węże aby można było normalnie jechać bez węży ale żeby hamulce nie działały.

Taka tam sobie reklama.
Ja zrobiłem tak, że po usunięciu węży wstawiłem na ich miejsce puste transformy, a w xml zostawiłem tak jak było. Hamuje ci pewnie druga przyczepa i świateł w niej pewnie też nie masz. Ja dodałem do pierwszej punkty podczepienia węży takie jak w ciągniku i wszystko działa.
Wiem, że z tymi transformami to trochę prowizorka, ale jeśli ktoś jest tylko średnio zaawansowany w temacie modowania...

tylko jak zrobić aby ich faktycznie nie było bo mam ciągnik który ma tylko na 3 a nie na 5 przewodów,tnz: światła,jeden od hamulców i jeden od hydrauliki. A hamuje pierwsza przyczepa trochę kiepsko bo na przednim zaczepie nic nie zrobie żeby nią podjechać czy coś

Ja dodałbym punkt podczepienia węża od hamulców z przodu. Inaczej bez dłubania w skryptach chyba się nie obejdzie. A z tyłu dodałbym te dwa brakujące (i tak byłyby tylko fikcyjne) żeby wszystko działało. Jak napisałem ja bym tak zrobił. Może jakiś modmaker się wypowie - wszak na tym forum aż fioletowo...  Tongue

no dobra,gdy np je dodaje do przyczepy,wszystko jest ok,lecz w grze węzy nie widać ale działają,a w ge są widoczne,coś jeszcze trzeba dopisać czy co?

dobra,mam węże itp,ale jak dodaje do tylnego zaczepu przyczepy wejścia na węże w ge i pliku xml oraz indexy to nie ma jej w ogóle w grze,script też dodałem.

Taka tam sobie reklama.
A jaki błąd w logu masz od niej?

dzięki już mam wszystko ok