Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

3D staff
Wink 
Dzień dobry   Smile

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Spoko modele
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
no no jeszcze jak by z kabiną był

Odpowiedz
mały update Bizona.  Cool

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Odpowiedz
No ladnie ladnie
Zapraszam na mój fanpage https://m.facebook.com/MefiuFs-185833468...=bookmarks

Zostaw po sobie like zebym wiedzial ze byles ;p

Odpowiedz
W porządku i uznanie za chęć modelowania Bizona bo w końcu trochę roboty przy tym jest. W jakim programie modelujesz?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Niezmiennie od kilku lat 3ds max Smile
Zamieszczam ostatnie postępy, dodane trochę detali Smile Modeluję tak by był to najwiernieszy model jaki kiedykolwiek powstał Bizona :Smile
Oczywiście wiem że jest dużo bardzo dobrych modeli na rynku, ale niestety moim zdaniem brakuje im takiego "smaczku" szczególnie jeśli chodzi o proporcje poszczególnych elementów. Wbrew pozorom oddanie tego w Bizonie Super nie jest takie proste i oczywiste.

Odpowiedz
Chętnie bym luknął ale coś źle obrazki wstawiłeś , errora wywala Troll
Wstawiaj na abload.de albo na imgur.com Smile

Odpowiedz
miłego dnia

Odpowiedz
Francja elegancja Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu