Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Świnie
Witam, jak dodać świnie do mapy żeby wszystko działało najbardziej chodzi mi o dodoabie linijek bo tego nie rozumiem gdzie mam dodać.Proszę o odpowiedź

http://www.ls-world.pl/mod/details/11992#comments

Mod do chlewni PROSZĘ O POMOC O CO CHODZI Z TYMI LINIJKAMI  jak i gdzie je dodać dodać którym miejscu w moddesc i z tymi sktyptami gdzie je dodać

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Wszystko jest w poradnikach bardzo czytelnie wytłumaczone, nie wiem z czym jest problem.
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: syy27url.png]

Odpowiedz
^Dokładnie
Jest na yt mnóstwo poradników czy to polskich czy zagranicznych , pasują nawet poradniki z 15 dodaje się identycznie lub bardzo podobnie.

Odpowiedz
Dodałem chlewnie dodałem linijki tylko tyle ze nie mam tego wPDA Ano nie mogę zboża wsypać buraków słomy itp

Odpowiedz
@Pawełek tu już nawet nie chodzi o język, nawet w ugandyjskim linijki xml wyglądają tak samo i można na logikę dojść Smile
Skoro nie ma w PDA, znaczy że robisz coś źle. Szybka piłka- działa lub nie działa, nie możemy pomóc ci w inny sposób niż zaproponowanie ponownej próby Smile
"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą" - Otto von Bismarck
[Obrazek: syy27url.png]

Odpowiedz
Jak się nie uda to polecam ci takie świniarnie dla mało zaawansowanych w ls Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.
[Obrazek: 142577.jpg?1460108475]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Już mi się udało

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu