Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Courseplay
Mam problem z Courseplayem. Kiedy pracownik coś robi, włącza światła i muli mi to kompa. Da się jakoś to wyłączyć?
Nje pisz z buendami. Kóp sę suofnik.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Witaj mógłbyś troszkę jaśniej powiedzieć o co chodzi, i czy używasz tego courseplayem nocą w fs? Widzisz jeśli nocą to automatycznie się włączają światła gdy grasz na very high i nie masz komputera z " nasa" to światła mulą strasznie polecam albo wykopać ten mod lub zmniejszyć grafikę . Pozdrawiam Smile ( nie obraź się tylko że tak stwierdziłem, to tylko taki przykład)

Odpowiedz
"lolki loki"
Ma rację i nawet na średnio dobrym kompie ( i5 ,8Gb i Gtx 650Ti), ale tylko w czasie włączania i przełączania świateł robi się jakby stop-klatka i potem już wraca do normy. Też mam courseplayera i tak się robi .Po prostu komp -grafa musi przeliczyć cały widoczny ekran na nowo i to jest ta przyczyna.

Odpowiedz
Nie. Mam na medium, a pracownik odpala światła nawet w dzień. Wsiadam do maszyny, którą jedzie pracownik, chwila ścinki światła zapalone. Gaszę, tabuję się do innej maszyny, potential do pracownika i znowu włączone.

Odpowiedz
To może rozdzielczość zmień lub wykop ten mod, i graj zatrudniając pracownika na " h".

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ok, tylko na H pracownik nie zrobi mi dookoła, nie odbierze plonów, a po to ten mod instalowałem. U nikogo się tak nie dzieje?

Odpowiedz
Nie przeczytałeś odpowiedzi od użytkownika " eurat " że nawet na średnim kompie muli przy włączeniu świateł .

Odpowiedz
No wiem, ale mi chodzi o to, żeby te światła wyłączyć. Wiem, że mulą, czasami sam ich używam, bo w nocy muszę, ale pracownik zatrudniony przez Courseplaya zapala jest nawet w dzień. Czy da się to jakoś wyłączyć tak jak np. koguty?

Odpowiedz
Na pewno się da tylko nie wiem czy nie bd musiał ich przez GE ( oczywiście z każdego ciągnika ) usunąć oraz linijki odpowiadające za światła mam poradnik tylko że po angielsku jak dodać światła, myślę że jak zrobisz to odwrotnie to powinieneś sobie poradzić Smile

https://zapodaj.net/23e56d2fe2da3.png.html

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ale mi nie chodzi o usuwanie świateł z ciągnika, bo jak będę w nocy jeździł!? Chodzi o to, że w modzie o nazwie ,,Courseplay'' da się ustawić np. koguty, kiedy pracownik ma je włączać itp. I chodzi o to, czy w podobny sposób, albo w pliku tego modu, da się wyłączyć też normalne światła, bo pracownik zatrudniony za pomocą moda używa ich nawet w dzień, kiedy nie są potrzebne, a muli mi to kompa. Jak się nie da, to trudno, jakoś przeboleję, ale chodzi mi o konkretną odpowiedź, a nie w stylu ,, to usuń mod''. Mam nadzieję, że rozumiesz.

Odpowiedz