Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mod nie chce się kupić w sklepie
Witam! Przerabiam pewien kultywator, z FS15 bez skryptów itp. od Giants-a prosto. Mod pojawia się w sklepie, podmieniłem co trzeba lecz nie che się kupić. Brałem pod uwagę już podobne linijki kultywatora podobnego w FS17 żeby to było podobnie ale nic nie dało. Poniżej log:
To ze światłami chyba nie przeszkadza w zakupieniu, ale o co chodzi z resztą ? Pomocy Smile

Warning: lightCoronas.lightCorona in 'C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/amazoneCenius3002.xml' is not supported anymore. Use lights.light#decoration instead.
Warning: brakeLights.brakeLight#index in 'C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/amazoneCenius3002.xml' is not supported anymore. Use brakeLights.brakeLight#realLight and brakeLights.brakeLight#decoration instead.
Warning: turnSignals.turnSignalLeft#index in 'C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/amazoneCenius3002.xml' is not supported anymore. Use turnLights.turnLightLeft#realLight and turnLights.turnLightLeft#decoration instead.
Warning: turnSignals.turnSignalRight#index in 'C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/amazoneCenius3002.xml' is not supported anymore. Use turnLights.turnLightRight#realLight and turnLights.turnLightRight#decoration instead.
C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/particleAnimations/amazone/amazoneCenius3002.i3d (21.33) ms
Warning: Missing materialType (vehicle.groundParticleAnimations.groundParticleAnimation(0).node(0)) in 'C:/Users/erban/Documents/My Games/FarmingSimulator2017/mods/amazone/amazoneCenius3002.xml'!
Error: Running LUA method 'update'.
dataS/scripts/vehicles/specializations/WorkParticles.lua(252) : bad argument #1 to 'pairs' (table expected, got nil)

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Taka tam sobie zawartość reklamy
Przerobienie giantsem to nie wszystko

jeszcze trzeba w xml przerabiać linijki np

Error: Running LUA method 'update'.
dataS/scripts/vehicles/specializations/WorkParticles.lua(252) : bad argument #1 to 'pairs' (table expected, got nil)

Odpowiedz
Nie przerabiałem Giantsem, linijki zmieniłem w xml te co umiałem. O co chodzi z tą linijką co podałeś ? Muszę ją dodać tam ? Bo takiej nie ma.

Odpowiedz
(09-13-2017, 14:10)erbanceks535 napisał(a): Nie przerabiałem Giantsem, linijki zmieniłem w xml te co umiałem. O co chodzi z tą linijką co podałeś ? Muszę ją dodać tam ? Bo takiej nie ma.

To chyba animacja ziemi. Nie może być czegoś takiego w logu ,,Error: Running LUA method 'update'." bo nigdy nie będzie to działać poprawnie 

Odpowiedz