Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapychanie się
Wie ktoś może jak usunąć zapychanie się kombajnu z modu?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Podobny temat już chyba był. Jak znajdę to podam link.

Odpowiedz
(04-13-2016, 14:51)wisienka2013 napisał(a): Podobny temat już chyba był. Jak znajdę to podam link.

Był,ale pozostał nierozwiązany...

Odpowiedz
Spróbujcie znaleźć w pliku XML danego pojazdu linijkę

<collector index="12" /> U mnie zamiast 12 było 9 i przy 8km/h sie zapychał teraz idzie 11 i pasek zapchania nie osiąga 80%

Odpowiedz
(04-13-2016, 18:56)cd11 napisał(a): Spróbujcie znaleźć w pliku XML danego pojazdu linijkę

<collector index="12" />      U mnie zamiast 12 było 9 i przy 8km/h sie zapychał teraz idzie 11 i pasek zapchania nie osiąga 80%

Zrobiłem tak jak poleciłeś, ale niestety nie pomogło, przy 8km/h od razu się zapycha jak tylko heder bierze na całej szerokości. Może to wina hederu? Albo jakieś inne pomysły?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Może warto pokombinować więcej z tą wartością? Skoro jest zmiana że od razu się zapycha może trzeba w drugą stronę kombinować?

Odpowiedz
(04-13-2016, 20:16)Steeb napisał(a): Może warto pokombinować więcej z tą wartością? Skoro jest zmiana że od razu się zapycha może trzeba w drugą stronę kombinować?

Próbowałem w obydwie strony i żadnych zmian.

Odpowiedz
Łukasz Dudek ja na własne potrzeby próbowałem z Claasem 670 i urządzeniem tnącym i na oryginalnej mapie do FS pomogło. Jak mi dojrzeje zboże na Warmii to jeszcze zobaczę i dam znać.
Steeb napisał 04-13-2016, 21:14:
Błędy ortograficzne. Pisz wolniej a dokładniej.

Odpowiedz
(04-13-2016, 21:12)cd11 napisał(a): Łukasz Dudek ja na własne potrzeby próbowałem z Claasem 670 i urządzeniem tnącym i na oryginalnej mapie do FS pomogło. Jak mi dojrzeje zboże na Warmii to jeszcze zobaczę i dam znać.

Dzięki

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Czyli rozumiem, że nikt nie wie jak się tego pozbyć?

Odpowiedz