Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drivecontrol
Zauważyłem, że po zainstalowaniu Drivecontrol pojazdy skaczą na polu, efekt podobny do realterraina. Da się to jakoś wyłączyć?
Nje pisz z buendami. Kóp sę suofnik.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Wszystkie pojazdy Ci skaczą?

Odpowiedz
Tak, efekt jest taki, jak po zainstalowaniu Real Terraina.

Odpowiedz
Podaj log.

Odpowiedz
Bardzie obstawał bym przy gryzieniu się jakichś modów. Z Drive control gram na wszystkich mapach i nie miałem nigdy problemu. Przejrzyj najpierw log pousuwaj wszystkie ERROR-y i WARNING-i i wtedy sprawdz gre

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Log jutro, bo dzisiaj nie mam dostępu do kompa, piszę z telefonu. Ale jest tak na każdej mapie i bez modów też. Efekt jest taki sam, jak przy Real Terrainie. Może ciągnik(czy inna maszyna) nie podskakuje, ale raczej trzęsie się. Na polu najbardziej, na prawie mniej, a na drodze wcale. A przez to trzęsienie się gubię klatki, bo komp najmocniejszy nie jest. W logu warningów raczej nie ma, tam pierwsze co zajrzałem. Ale tak jak mówiłem, podam jutro dopiero.

Odpowiedz
W folderze moje dokumenty/My Games/FarmingSimulator2015 powinien być plik driveControl_config.xml. Otwórz go w notatniku i sprawdź wartość przy <GroundResponse>false</GroundResponse> , jeżeli masz tam wpisane "true" to zmień na "false". Daj znać czy zadziałało.

Odpowiedz
Ok, jutro sprawdzę. Właśnie o to mi chodziło.

Odpowiedz