Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiplayer
Witam , wspolnie z kolegom chcemy grac multi w ls13 wszystko ladnie z wyjatkiem kilku modow , 
1.) mody widac w opcjach i w singlu , ale nie moge ich dodac w trybie multiplayer do mapy , dlaczego ?
2.) mamy te same ciagniki , pobane z tej samej strony ,  gdy dodam ciagnik wsykakje koledze ze nie zgadzaja sie mody 

dodam tylko ze wszystkie mody maja tzw more realistic oraz ze czesto trzeba je wypakowac i wyskakuja jaka folder lub przepakowac do zip
ktos cos  jakies sugestie ?

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Musi się coś nie zgadzać. Któremuś czegoś brakuje na pewno.

Odpowiedz
(04-14-2016, 13:44)Steeb napisał(a): Musi się coś nie zgadzać. Któremuś czegoś brakuje na pewno.

Mody se ta same , te sam linki wszystko , on to widzi , ja rowniez , aby nie zgadza sie multi , lecz to mniej boli  , bardziej mnie boli to ze mam ciagniki i nie moge ich dodac do multi

Odpowiedz
A są one kompatybilne z MP ?

Odpowiedz
muszą być w zip miałem ten sam problem
U-R-S-U-S C-330 z 1982r

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Nawet po spakowaniu w zip nie dzialaja , podejrzewam ze moge byc niekompatybilne , ale to wszystkie mody MR byly by niekompatybilne ?

Odpowiedz