Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe posty
Witam. Rozchodzi się o to że przeglądając posty na forum pomimo ich przeczytania ciągle widnieje ikonka nowo napisanego postu. Problem znika po ponownym wejściu w dział i przejściu na stronę główną. Czy tylko u mnie pojawia się taki problem w dziale "Off topic"? Wychodząc na przeciw hejtom nie piszę tego złośliwie bo ciężko mi odświeżyć stronę, tylko piszę z myślą usprawnienia działania forum.

Nawet po napisaniu tego tematu w tym dziale widziałem swój post jako nowo powstały.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Też tak mam i to nie jest tylko twój problem ja mam ten problem od paru dni wcześniej wszystko było dobrze Smile

Odpowiedz
Też tak mam ale nie zwracam na to uwagi. A możecie mi powiedzieć dlaczego wszystkie posty nie są wliczane ?

Odpowiedz
Nie są wliczane bo ludzie nabijaliby w bezsensowny sposób posty jednym wyrazem.

Odpowiedz
To ogólnie znany błąd mybb i chyba nie ma sposobu na jego usunięcie.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
(04-15-2016, 15:53)Steeb napisał(a): Nie są wliczane bo ludzie nabijaliby w bezsensowny sposób posty jednym wyrazem.

W sumie też racja ale kto na to patrzy xD ważne są informacje Smile

Cytat:
(04-15-2016, 15:54)Admin napisał(a): To ogólnie znany błąd mybb i chyba nie ma sposobu na jego usunięcie.

To to trzeba będzie odświeżać i tyle. Chyba, że się pojawi jakieś rozwiązanie.

Odpowiedz
I zauważyłem że nie zawsze (pomimo wcześniejszego kliknięcia) nie przenosi na ostatnią stronę tematu tylko na przed ostatnią Smile

Odpowiedz