Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MrMatej-TESTUJEMY MAPY!!!
Video 
TESTOWANIE POLSKICH MAP!!!!!

Wstawiam Ostatnie 3 mapy które testowałem i pokazywałem Big Grin

Tongue

Tongue

Będę Jak Najszybciej Dodawał Każdy TEST MAPY.

Mam nadzieje ze wam się spodoba i czekam na propozycje, pomysły lub krytykę przecież nikt nie jest ideałem Wink

POZDRAWIAM 
MrMatej Heart
Steeb napisał 04-15-2016, 13:50:
Nie używamy drukowanych liter w postach (nie krzyczymy na forum)! Proszę o zmianę.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
W końcu coś konkretnego ! Coś nowego ! Brawo za pomysł jestem za Smile !

Odpowiedz
Dziękuję za pozytywną opinie Wink

Odpowiedz
Na coś takiego długo czekałem, dobra robota masz może kolego kontakt z twórcami mapek ? Mapa " Majstekowo v1" zapowiada się nie źle jak by autor pobawił się troszkę ukształtowaniem terenu było by miodzio. Pozdrawiam Smile

Odpowiedz
No w końcu! Big Grin Elegancko Smile
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Oto kolejny test mapki chodź powiem ze mapa jest nie zła ale trzeba trochę nad nią roboty jeszcze.

(04-17-2016, 18:36)lolki loki napisał(a): Na coś takiego długo czekałem, dobra robota masz może kolego kontakt z twórcami mapek ? Mapa " Majstekowo v1" zapowiada się nie źle jak by autor pobawił się  troszkę ukształtowaniem terenu było by miodzio. Pozdrawiam Smile

Tu masz jego yt.

https://www.youtube.com/channel/UC1dDnVN...Q0DtbMcyqQ

Odpowiedz
Też uważam, że trzeba włożyć sporo pracy, żeby dało się na niej grać z przyjemnością Smile Dopracowanie szczegółów, poprawa głównego gospodarstwa i będzie ok.
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Ideałem nie jest, ale dla tych co całe życie szukają i nie mogą znaleźć sprawdzi się powiedzenie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :p

Odpowiedz
I proszę kolejny test już za mną a wy co sądzicie? 

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama

Przegląda: 1 gości

Menu