Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaziu w Akcji
Witam wszystkich ! Zapraszam na nowy film  Big Grin  Dopiero zaczynam przygodę także wiecie ...  Smile Ale z każdym filmem coraz więcej się uczę i każdy film robię najlepiej jak umiem, oraz na ile nerwy mi na to pozwalają  Tongue 

https://www.youtube.com/watch?v=fUva0NrnSmY

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Ten film wideo jest niedostępny Sad

Odpowiedz
Uuuu to niedobrze ... W ogóle była tu odpowiedź jednego z użytkowników tego forum i jej nie ma- albo ją usunął albo nie wiem co ... A może wejdź na mój kanał ( Sygnaturka ) i tam zobacz
Steeb napisał 04-17-2016, 05:07:
Był komentarz ale: "To nie jest dział filmów z prawdziwego rolnictwa. Nie namawiamy innych to oglądania własnych lub innych produkcji. Jeśli ktoś zechce wejdzie dobrowolnie na Twój temat. Jeszcze raz taki wybryk i ostrzeżenie 2x."

Odpowiedz
Teraz już działa Smile Bardzo ładnie Big Grin Ja jakoś nie mam odwagi do kręcenia filmików Smile

Odpowiedz
Fajny film, tylko to machanie ręką mnie denerwuje.. no ale jak się gra na klawiaturze to nie da się nic z tym zrobić. Big Grin
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Da się da Wink Ja już wiem co zrobię Big Grin Już to się nie powtórzy, z resztą to zależy od wykonania bo mam mod w którym kierownica powoli skręca i w tym modzie mod ręki się wspaniale spisuje a w tej 60'ce kierownica szybko skręca i ręka za nią też szybko idzie i mnie też to wkurza, ale spokojnie, w następnych filmach z jej udziałem będzie lepiej Wink

Odpowiedz
I to mi się podoba Smile
[Obrazek: podpisecusr.jpg]

Odpowiedz
Witam !
https://www.youtube.com/watch?v=GeEsmIETrpY
Jako iż nie mam gospodarki, to linki do filmów z reala będę wrzucał tu- bo nie wiem ile tych filmów będzie itp. Nagrywam u ludzi, ten film to jest u kolegi.

Odpowiedz
Fajne ujęcia tylko musisz jeszcze troche nad montażem popracować Wink

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama
Czytaj opis ...

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu