Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Przystawki
Szukam czegoś do transportu przystawek. Żeby nie trzeba było pędzić kombajnem pod sklep żeby przywieźć coś nowego (gram bez teleportacji) jakiś wózek do przystawek z autozaładunkiem czy coś?

Taka tam sobie reklama.
wózki w 17 dosyć dobrze "trzymają" hedery... (jeśli się nie wariuje od drzewa do drzewa, rzecz jasna Tongue), nie sprecyzowałeś jakie "gabaryty" Cię interesują

Od tych najmniejszych po te na 12m
Jakoś nie wyobrażam sobie jechać z farmy pod sklep kombajnem żeby załadować nowy, większy heder na wózek i ciągnąć to na farmę kombajnem. Zawsze mnie zastanawiało jak to w świecie rzeczywistym jest transportowane. Rolnik kupuje większy heder, ale przecież nie pojedzie 300km kombajnem po niego.

W rzeczywistości jak są transportowane hedery na duże odległości to są ładowane turem na tira ale w grze chyba nie można turem podnieść hedera.

(11-22-2017, 20:24)shark666 napisał(a): Od tych najmniejszych po te na 12m
Jakoś nie wyobrażam sobie jechać z farmy pod sklep kombajnem żeby załadować nowy, większy heder na wózek i ciągnąć to na farmę kombajnem. Zawsze mnie zastanawiało jak to w świecie rzeczywistym jest transportowane. Rolnik kupuje większy heder, ale przecież nie pojedzie 300km kombajnem po niego.

Może po prostu jedź do sklepu ciągnikiem z wózkiem, kup heder, wypożycz kombajn, załaduj heder na wózek, oddaj kombajn i po problemie. Do 17-ki chyba jeszcze nie ma przystawki do TUR-a pozwalającej na podłączenie hedera i załadowanie go na np. wózek, czy TIR-a.

(11-22-2017, 23:01)jerzol napisał(a):
(11-22-2017, 20:24)shark666 napisał(a): Od tych najmniejszych po te na 12m

Może po prostu jedź do sklepu ciągnikiem z wózkiem, kup heder, wypożycz kombajn, załaduj heder na wózek, oddaj kombajn i po problemie. Do 17-ki chyba jeszcze nie ma przystawki do TUR-a pozwalającej na podłączenie hedera i załadowanie go na np. wózek, czy TIR-a.

Kurde, robi się bezsensowny osprzęt jak szczotka do usuwania śladów po oponach, a nie ma czegoś faktycznie potrzebnego. Trzeba chyba samemu zabrać się za tworzenie modów Tongue

Taka tam sobie reklama.
(11-22-2017, 23:01)jerz ol napisał(a): [...]
Do 17-ki chyba jeszcze nie ma przystawki do TUR-a pozwalającej na podłączenie hedera i załadowanie go na np. wózek, czy TIR-a.

Są zmodyfikowane ładowacze, ale mało realistycznie to wygląda.

A wiesz, że to nawet niegłupi pomysł? Big Grin Big Grin Big Grin Ja, przynajmniej na razie, jednak wykorzystuję wypożyczony kombajn, bo Dziadek ma rację - taki załadunek za pomocą przystawki niezbyt realnie wygląda Shy

Przegląda: 1 gości

Menu