Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nabór na moderatora
Doświadczenie: Do ls 11
Ile czas możesz poświęcić na forum: 4-5 h
Coś o sobie:Nwm co pisać
Czy masz mikrofon?: Novox NC-1

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Doświadczenie: ls od 08, prowadzenie forów też mam doświadczenie, miałem kilka swoich.
Ile czas możesz poświęcić na forum: w zależności czy w pracy czy nie, ale myślę około 1-2 godziny dziennie
Coś o sobie: Nie mam zbyt dużo do pisania, w temacie ls jestem już dość stary, kiedyś byłem dostępny pod nickiem *[email protected]!* bądź Ferrari Enzo, może ktoś kojarzy, nawet kilka modyfikacji swoich miałem.
Czy masz mikrofon?: Tak

Odpowiedz
Doświadczenie: Od ls 08, do ls 17 (18 licząc aplikację mobilną)
Ile czasu możesz poświecić na forum: Jeżeli telefon to cały dzień, a komputer to od skończenia lekcji i do około 22:00. (od 4-6h)
Coś o sobie: Jestem miły, pomocny. Chodzę do II gimnazjum, mieszkam na gospodarstwie rolnym. 
Czy masz mikrofon: Tak, posiadam mikrofon.

Odpowiedz
(12-06-2017, 22:50)Admin napisał(a): Chętni proszeni o zgłoszenia w tym temacie.

Szablon:

Doświadczenie:Spoko
Ile czas możesz poświęcić na forum:26/70
Coś o sobie:nie ma o czym gadać
Czy masz mikrofon?:Tak

Odpowiedz
(12-06-2017, 22:50)Admin napisał(a): Chętni proszeni o zgłoszenia w tym temacie.

Szablon:

Doświadczenie: od LS 2009
Ile czas możesz poświęcić na forum: 2-4 h
Coś o sobie: Gamer, YouTuber
Czy masz mikrofon?: Mam

Odpowiedz
Doświadczenie: od Farming Simulator 11
Ile czas możesz poświęcić na forum: Średnio 5h/dzień
Coś o sobie: Jestem spokojny i wyrozumiały, ale konsekwentny w działaniu.
Czy masz mikrofon?: Tak

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Szablon:

Doświadczenie:do fs 09
Ile czas możesz poświęcić na forum:1-1,30h
Coś o sobie:mam kanał na yt lubie robic grafiki i mody
Czy masz mikrofon?:tak
Wink Smile Smile Smile

Odpowiedz
Doświadczenie: Od Farminga 11. Prowadzenie forum też.
Ile czas możesz poświęcić na forum: 1-2h Oczywiście w dniach nauki.
Coś o sobie: Witam! Mam na imię Dominik , oraz liczę już 17 lat. Mieszkam na wsi nieopodal Rzeszowa. Jestem miłą , pomocną oraz
kulturalną osobą. Mam doświadczenie w prowadzeniu , oraz rozpatrywaniu różnych tematów na forum. Dlaczego ? Ponieważ byłem
już parę razy moderatorem forum a także na forum z innej gry nawet Administratorem co wiąże się z tym że miałem takie same opcje
a nawet jeszcze odpowiedzialniejsze niż moderator. Interesuję się rolnictwem , oraz służbami mundurowymi. Na wsi pomagam w gospodarce małej bo małej ale jest. Doświadczenie tak jak wspomniałem mam duże , dlatego myślę że się nadam na tą posadę. Jestem osobą która dąży uparcie do swojego celu powiem sobie , że mam zrobić to i to i dotrzymuje obietnicy. Nie obiecuje gruszek na sośnie jak coś obiecam , dążę do tego aby dotrzymać obietnicy. W przyszłości chciałbym zostać policjantem. Uczę się w tym kierunku i myślę , że moje marzenie kiedyś dobiegnie końca i spełnię w życiu to co sobie postawiłem na początku. Czas do poświęcenia mam tak jak wspomniałem nie będę pisał że mam 4-5 godzin do dyspozycji ponieważ tyle nie mam , ale 2 godzinki się w dniu znajdzie. Szybko się uczę jestem pojętny i rozumny. Jak ktoś powie , że tego i tego nie mam robić to nie robię. Myślę że to wszystko co miałem do powiedzenia. Jest jedynie problem z mikrofonem którego nie posiadam Sad
Pozdrawiam wszystkich czytających oraz piszących podania Smile

Czy masz mikrofon?: Nie Sad

Odpowiedz

Szablon:

Ile czas możesz poświęcić na forum:
Coś o sobie:
Czy masz mikrofon?:

Odpowiedz
Doświadcznie: ST, LS08-2017, oraz jakieś ine tytuły typu Agrar itd..., kiedyś nawet odrobinę bawiłem się w GE ale to za ls09,11. Kiedyś byłem moderatorem na stronie kolegi i szło dość sprawnie Big Grin
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Około 1/2 godzin dziennie, jeśli uwzględniamy teleofn to więcej Big Grin
Coś o sobie: Liceum na profilu mundurowym, spokojny, sporo pomagamm w gospodarstwie u wujka. Interesuje się sportem rolnictwem i informatyką.
Czy masz mikrofon: Tak

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu