Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Nabór na moderatora
(12-06-2017, 22:50)Admin napisał(a): Chętni proszeni o zgłoszenia w tym temacie.

Szablon:

Doświadczenie: 0d fs 15
Ile czas możesz poświęcić na forum: trudo  powiedzieć ale mam dużą aktywność
Coś o sobie: posiadam kanał youtube duże doświadczenie w serwerach linux posiadam własnego ts3 oraz serwer fs19 duzo mugł bym tu pisać
Czy masz mikrofon?: oczywiście

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
Doświadczenie: Spore, przez 4 lata pracowałem z forum stylu MyBB, a także innych. Obecnie tworzę własną stronę internetową.
Ile czas możesz poświęcić na forum: Od 2 godzin do 4 godzin
Coś o sobie: Nazywam się Bartosz, mam 17 lat. Interesuję się informatyką, geodezją, a także programowaniem. Obecnie uczęszczam do 1 klasy Technikum Rolniczego na profilu Technik-Rolnik.
Czy masz mikrofon?: Tak

Odpowiedz

Doświadczenie: dość duże zaczynałem kiedyś już jako mały gnojek od ls 2008 jak i 2011 modelowało się kiedyś kiedyś coś tam
lepsze mody wychodziły z moich rąk już od ls 2013 Smile jak obiekty płoty domy. Ha! są nawet do pobrania na tym forum ! mojego autorstwa Smile
Giants Editor rozpracowałem do perfekcji już od LS 2015 a o lS 2017 umiem prawie wszystko " Konwert" "Edycja modelu Tekstur" w modelowaniu farmingów zakochałem się już od najmłodszych lat i ciągle rozwijam swoje umiejętności modelowania Smile

Czas na forum: Jak dla mnie to normalka pomaganie ludziom jak i tworzenie poradników również porządek na forum . byłem kiedyś Administratorem Juniorem na Forum o grze GTA ale padło bo Twórca chyba został sam zbanowany za niedbanie o fora xD
Czas jaki poświęcę na te forum to na pewno dużo czasu gdyż lubię pomagać ludziom jak i dbać i czystość forum Smile

O sobie: Co by tu pisać? jak już wspomniałem lubię pomagać ludziom. a jeśli chodzi o wykształcenie to ukończone szkoły podstawowe . gimnazjum . jak i w końcu ukończenie Technikum graficzne Mam 7 letnie doświadczenie w grafice, a zwłaszcza DTP. co można mnie na YT jak i FB poznać po robieniu dobrych Tekstur na modele jak i Grafiki DTP

Mikrofon? Tak nawet klawiaturę kamerkę i mysz Smile

Odpowiedz
(12-06-2017, 22:50)Admin napisał(a): Chętni proszeni o zgłoszenia w tym temacie.

Szablon:

Ile czas możesz poświęcić na forum:
Coś o sobie:
Czy masz mikrofon?:
Doświadczenie: Poczynając od ls 09 do obecnej wersji gry. Pobierałem modyfikacje z waszej strony od wersji ls 11 i pobieram do tej pory. Nie ogarniam GE oraz nigdy nie zajmowałem się tworzeniem modyfikacji. 
Ile czasu możesz poświęcić na forum: od godziny 16 do późnego wieczora oraz gdy będę potrzebny.
Coś o sobie: Uczeń technikum informatycznego, duże doświadczenie w gospodarstwie rolnym, administrator serwera discord, bardzo pracowity, dotrzymuje słowa, uczciwy, interesuje się kryminalistyką.
Czy masz mikrofon?: Tak na co dzień używam discorda, kiedyś używałem dużo TeamSpeak3.

Odpowiedz
Doświadczenie: oj duże jak na swój wiek Big Grin
Ile czas możesz poświęcić na forum: praktycznie 24/7 albo komputer albo telefon Smile
Coś o sobie: Jestem dość miłym "chłopcem" aczkolwiek od dawna choruję na śmieszkizm
Czy masz mikrofon?: Tak, Novox NC-1

Odpowiedz

Szablon:

Doświadczenie: gram od 2011 roku w ls oraz twrzyłem kiedyś mody
Ile czas możesz poświęcić na forum: każdą chwile kiedy nie śpię i nie jestem w pracy albo szkole
Coś o sobie: 19 lat Kamil  gram dużo w ls , były moderator strony pomateam
Czy masz mikrofon?: mam oraz ts3 i discord

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.

Szablon:

Doświadczenie: od LS 2009
Ile czas możesz poświęcić na forum: 15 Godzin
Coś o sobie: O sobie to ciężko obiektywnie pisać.
Czy masz mikrofon?: tak

Odpowiedz
Doświadczenie: Byłem moderatorem na innym forum (też dużym) związanym z tą grą. Z symulatorami zaczynałem od simtractor. Pochodzę dużego gospodarstwa.
Ile czas możesz poświęcić na forum: Zależy od tego czy mam w weekend studia ale średnio 2h dziennie.
Coś o sobie: Pochodzę z gospodarstwa, rodzice mają 2 duże. Obecnie pracuje jako pozycjoner/programista. Więcej możemy obgadać na disco.
Czy masz mikrofon?: Tak

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu