Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Zmiana regulaminu dodawania modów
W dobie takiej techniki, szkoły ect., nie potrzebujemy jedynie w języku polskim opisów moim zdaniem ze względu na to że raczej nie tylko pobieranie leci z Polski na naszej stronie...

Taka tam sobie reklama.
Jeśli chodzi o mody typu ciągnik, kombajn itp. to obowiązek zamieszczenia w opisie MOCY ciągnika.
Wszelkie opisy wyłącznie w języku polskim lub opis oryginalny+tłumaczenie (nie z translatora...)
Zakaz wrzucania edycji map bez zgody autora mapy czy w ogóle wrzucania kradzionych modów (chyba, że autor zaznaczył, że modyfikacje można rozpowszechniać na zasadach X, Y i Z)

(12-14-2017, 22:28)shark666 napisał(a): Jeśli chodzi o mody typu ciągnik, kombajn itp. to obowiązek zamieszczenia w opisie MOCY ciągnika.

Jak dla mnie nie tylko mocy pojazdu ale też i innych kluczowych danych (typu pojemność (niekoniecznie zbiornika paliwa), cena, utrzymanie, szerokość robocza, wymagana moc etc.).

(12-14-2017, 22:28)shark666 napisał(a): Zakaz wrzucania edycji map bez zgody autora mapy czy w ogóle wrzucania kradzionych modów (chyba, że autor zaznaczył, że modyfikacje można rozpowszechniać na zasadach X, Y i Z)

Prędzej zakaz wstawiania wszelkich edycji modyfikacji bez udokumentowanej zgody oryginalnych autorów (no chyba że to jest edit jakiejś maszyny z podstawki Farminga lub edit moda by GIANTS czy wstawka wyniesiona z innego forum/portalu z modami).

W mojej opinii powinien pojawić się punkt regulaminu zabraniający bezmyślne wstawianie dubli modów z litwińskich czy czeskich stron. Parę zagranicznych for po interwencji kilku osób zrobiło z tym porządek. Jak wiadomo największa wylęgarnia dubli jest "gamesmods" tamtejsi admini usuwają pierwotne wstawki modów by móc wystawiać mod ponownie, zmieniając przy tym fotkę, nazwę wersji modu itp . Niestety cześć for jeszcze daje się nabrać na sztuczki litwinów i wstawia te duble u siebie ale na szczęście co raz więcej ludzi widzi co robią litwini... Myślę że moją wypowiedź zostanie wzięta pod uwagę przez Admina

(12-12-2017, 18:22)Admin napisał(a): Przyszedł czas na uaktualnienie regulaminu dodawania modów. W tym temacie możecie składać propozycję co w regulaminie dodać/zmienić.

Aktualny regulamin z już naniesionymi poprawkami (na czerwono) znajdziecie na Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników którzy potwierdzili adres E-mail.

Nowy regulamin wraz ze wszystkimi poprawkami będzie obowiązywał od 18.12.2017.

zakaz dodawania modów bez opisu Smile

Zakaz używania stron typu uploaded, catshare, ogólnie tych stron z ograniczeniem prędkości pobierania
"Nieskończone są dwie rzeczy: wszechświat i ludzka głupota, lecz do tego pierwszego mam wątpliwości"

Taka tam sobie reklama.
(12-16-2017, 08:34)Polska Cebula napisał(a): Zakaz używania stron typu uploaded, catshare, ogólnie tych stron z ograniczeniem prędkości pobierania

Jak nie chcesz mieć ograniczenia pobierania to sobie wykup pakiet premium, który nie kosztuje fortuny. Ja osobiście takiego pakietu nie kupuje, bo jak pobieram od czasu do czasu jakiś mod to potrafię przeżyć, że się dłużej ściąga, grunt, że mam to za darmo. Autor moda ma prawo zarabiać na pobieraniu i dlatego wrzuca go na płatny serwer. On zarabia, pobierający nic nie płaci i wszyscy zadowoleni.

(12-16-2017, 08:34)Polska Cebula napisał(a): Zakaz używania stron typu uploaded, catshare, ogólnie tych stron z ograniczeniem prędkości pobierania

Tak... Bo to nasza strona ma narzucać autorom strony uploadu ich modów? Coś Ty chyba sobie źle zinterpretowałeś ten temat...

Regulamin został zmieniony, temat zamykam.