Logowanie Facebook Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYWALA PRZY STARCIE GRY :(
Nie grałęm i miech w fs15 i sięcoś stało.  I jak normalnie jest start to mnie wywala Sad

Taka tam sobie reklama
Podaj log.

Usuń wszystkie mody które w LOGu są errory, po usunięciu tych modów usuń LOG i folder shader_cache ( znajdziesz go tam gdzie log)
Po tych zabiegach odpal grę i sprawdź efekt, jeśli nadal nie będzie Ci odpalało gry, usuń lub przenieś na inną partycję wszystkie mody jakie masz.
Usuń LOGa i folder shader_cache , uruchom grę ponownie, jeśli nadal nie odpali pozostaje Ci kompletny reinstal gry ;(
Ale jeśli bez modów zadziała, dodawaj po kilka modów do mods i sprawdzaj czy gra odpala

(04-18-2016, 18:09)radkus25 napisał(a): Usuń wszystkie mody które w LOGu są errory, po usunięciu tych modów usuń LOG i folder shader_cache ( znajdziesz go tam gdzie log)
Po tych zabiegach odpal grę i sprawdź efekt, jeśli nadal nie będzie Ci odpalało gry, usuń lub przenieś na inną partycję wszystkie mody jakie masz.
Usuń LOGa i folder shader_cache , uruchom grę ponownie, jeśli nadal nie odpali pozostaje Ci kompletny reinstal gry ;(
Ale jeśli bez modów zadziała, dodawaj po kilka modów do mods i sprawdzaj czy gra odpala
Hmmm który lepszy sposób?

Najpierw usuń te mody które w LOGu mają errory, usuń LOG i folder shader_cache ,spróbuj uruchomić grę Wink
Wyrzucanie wszystko z mods i reinstal to ostateczność.... Wink

Edit;
Jeżeli po usunięciu modyfikacji, które LOG wyświetla z errorami gra zadziała,sprawdź jeszcze raz LOGa, jeśli pojawią się
kolejne errory-usuwaj te mody..... ewentualnie możesz też wyrzucić mody z warning -ami -ale to akurat nie ma wpływu na to czy gra się uruchomi....
ewentualnie podczas rozgrywki mogą pojawić się jakieś problemy

Taka tam sobie reklama
(04-18-2016, 20:56)radkus25 napisał(a): Najpierw usuń te mody które w LOGu mają errory, usuń LOG i folder shader_cache ,spróbuj uruchomić grę Wink
Wyrzucanie wszystko z mods i reinstal to ostateczność.... Wink

Edit;
Jeżeli po usunięciu modyfikacji, które LOG wyświetla z errorami gra zadziała,sprawdź jeszcze raz LOGa, jeśli pojawią się
kolejne errory-usuwaj te mody..... ewentualnie możesz też wyrzucić mody z warning -ami -ale to akurat nie ma wpływu na to czy gra się uruchomi....
ewentualnie podczas rozgrywki mogą pojawić się jakieś problemy
Zrobiłem co kazałeś zobacze ale mam jeszcze jakieś erory o jakich nwm...
Steeb napisał 04-21-2016, 15:01:
Jeśli będziesz wrzucał log, dodaj komendę [.spoiler]...[./spoiler] (bez kropek). Jeśli post będzie za długi wrzuć na Zippyshare.

Po 1 to nie kazałem tylko doradzałem Wink
Po 2 po usunięciu modów które zawierają errory,usuń również log,jeżeli tego nie zrobisz to gra nie stworzy nowego log-a....
Tak za każdym razem, na wszystkich mapach tak masz? być może masz jakąś "oskryptowaną" mapę i usunąłeś któryś ze skryptów....

Spróbuj odpalić grę na standardowej mapie , jeżeli nie zadziała, przenieś wszystkie mody na inną partycję i spróbuj ponownie Wink
Jeżeli nadal nie będziesz mógł uruchomić gry to ją przeinstaluj ( po odinstalowaniu sprawdź czy nie ma żadnych pozostałości po grze w folderze w którym była zainstalowana )
Najlepiej jak byś podał log-a

(04-21-2016, 19:07)radkus25 napisał(a): Po 1 to nie kazałem tylko doradzałem Wink
Po 2 po usunięciu modów które zawierają errory,usuń również log,jeżeli tego nie zrobisz to gra nie stworzy nowego log-a....
Tak za każdym razem, na wszystkich mapach tak masz? być może masz jakąś "oskryptowaną" mapę i usunąłeś któryś ze skryptów....

Spróbuj  odpalić grę na standardowej mapie , jeżeli nie zadziała, przenieś wszystkie mody na inną partycję i spróbuj ponownie Wink
Jeżeli nadal nie będziesz mógł uruchomić gry to ją przeinstaluj (  po odinstalowaniu sprawdź czy nie ma żadnych pozostałości po grze w folderze w którym była zainstalowana )
Najlepiej jak byś podał log-a

Dzięki działa już ! Bardzo Ci dziękuje.  Smile
Steeb napisał 04-21-2016, 15:01:
Zamykam i przenoszę do rozwiązanych.