Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Opinia AMD Radeon HD 4850 1024 MB 1 GB PCIE

Witam.Z powodu iż gierki nie wyrabiają powoli na moim PC zamierzam zakupić nową kartę graficzną.Zastanawiam się nad AMD Radeon HD 4850 1024 MB 1 GB PCIE tylko że nie znam jego opini.Wiem że w tych czasach 1 GB w karcie to mało ale przy mojej obecnej karcie graficznej (256MB) to będzie duży skok.Ma ktoś takowa kartę i powie mi jak się sprawuję? 
Karta była by do gier:
Farming Simulator 17
Euro truck Simulator 2
GTA 4
AC 4 (opocionalnie)
Zależy mi na tym również żeby dzięki tej karcie grać na detalach niskie-średnie tak z 30-60 FPS
Oraz wogóle czy karta by działała przy mojej płycie głównej.
Oto podzespoły mojego blaszaka:
Płyta główna: Foxconn G41MX-K 2.0 (G41 VGA PCI-E DDR2) 
Procesor:Intel Pentium® Dual Core CPU E5400 @ 2.70 GHz 
Karta Graficzna: GeForce 210 256MB 
Pamięc RAM:2x2GB DDR 2 

Ewentualnie muszę również zmienić zasilacz jeżeli chcę ją kupić. Ile by takowa karta potrzebowała W? I jaki polecacie taki do 140 zł?

Z góry dziękuję za odp.Sam się na tym nie znam więc pytam może się tu jakiś znawca.
To jest konto zapasowe użytkownika:
AgroMaster

Taka tam sobie reklama.
Ta karta nie ma direct 11. max 10 czyli pod farminga raczej się nie nadaje. Jak już chcesz cos taniego z 1MB to raczej od GTS 450 wzwyż.
 Zasilacz 450W pwinien wystarczyć, tylko markowy i sprawdzony a nie tani badziew.

Zupełnie zapomniałem o tym temacie.Kupiłem już MSI GT 710 1 GB oraz zasilacz be-quiet System Power B8 350W.
Farming mi na tej karcie działa spokojnie i stabilnie na średnich.Temat można zamknąć. Big Grin
To jest konto zapasowe użytkownika:
AgroMaster

Przegląda: 1 gości

Menu