Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

VehicleDesign
Witam!
Mam pytanie. Czy na się powielić wpis do xml VehicleDesign abym w sklepie przy zakupie miał wiele opcji a nie tylko jedną. Np osobną za zakup kabiny a osobną za błotniki,itp itd.

Taka tam sobie reklama.
Nie da się tak, jedyna opcja to taka że dodasz więcej konfiguracji do tej 1 opcji, np.
1) Kabina
2) Kabina i błotniki
3) Błotniki
4) Brak kabiny i błotników

(01-25-2018, 19:50)Ziuta napisał(a): Nie da się tak, jedyna opcja to taka że dodasz więcej konfiguracji do tej 1 opcji, np.
1) Kabina
2) Kabina i błotniki
3) Błotniki
4) Brak kabiny i błotników

Ale zakładając że chcę zrobić że znikają naraz błotniki i kabina. To musiałbym to podpiąć pod jeden transform w GE wszystko czy można jakoś w xml indeksy pododawać? Smile

Do wielu konfiguracji masz dostępne linijki "objectChange" możesz ich dać nieskończenie wiele, a dzięki nim dla danego indexu przypiszesz daną rzecz (czy ma się obrócić, przesunąć, zmienić rozmiar, zniknąć, wyłączyć kolizję).

(01-25-2018, 20:53)Ziuta napisał(a): Do wielu konfiguracji masz dostępne linijki "objectChange" możesz ich dać nieskończenie wiele, a dzięki nim dla danego indexu przypiszesz daną rzecz (czy ma się obrócić, przesunąć, zmienić rozmiar, zniknąć, wyłączyć kolizję).

O to ciekawe. 
Ale żeby się przesuwało to nalezy i animacje gdzieś w to wstawić tak?

Nie, ta linijka ma różnego rodzaje atrybuty, takie jak linijka od animacji, tyle że tutaj czasu nie podajesz, po prostu obiekt przesunie się na podaną pozycję po wybraniu tej konfiguracji.

Taka tam sobie reklama.
(01-25-2018, 22:21)Ziuta napisał(a): Nie, ta linijka ma różnego rodzaje atrybuty, takie jak linijka od animacji, tyle że tutaj czasu nie podajesz, po prostu obiekt przesunie się na podaną pozycję po wybraniu tej konfiguracji.

Dobra dzięki. Bardzo mi pomogłeś Smile

Przegląda: 1 gości

Menu