Logowanie Google+ Logowanie Rejestracja

Poszukujemy moderatorów, nie czekaj, złóż podanie już teraz: KLIK

Już ruszyli....
Zakładam taki temat by poruszyć pewną sprawę.. 

Jak każdy dobrze wie, 14-stego listopada razem z Platyną do Farminga wjechał Bizon, już przed premierą wiedziałem że ludzie tak czy siak go przerobią, i tak też się właśnie dzieje, wiele osób które nagrywa, czy prowadzi różne strony na fejsie już go przerobiło. Albo na własny użytek, albo tak jak jedna osoba (nie podam nazwy i tak każdy dobrze wie o kogo chodzi). Planuje jego wydanie. Pod tym względem z jednej strony to dobrze, albowiem pokazuje to, że ludzie znają się na rzeczy, a te przeróbki wyglądają idealnie niemalże, z drugiej, jedzie jednak lewizną na kilometr, podobnie te osoby tym się jakby nie było, chwalą, i sami siebie proszą o represje ze strony twórców. Giants jakby nie było sam sobie strzelił w stope, wydając tego Bizona w takiej formie jaka ona jest (dźwięki...), wydał on baze do popisu umiejętności wszelkich rodzaju osób które potrafią takie rzeczy. Oczywiście popieram Giantsa, i to że jeśli ktoś go wyda z miejsca zasługuje na bana (co innego jeśli ktoś robi to dla siebie, na własny użytek), ale jakby nie patrzeć, to było do przewidzenia. Co o tym sądzicie?.  
Tak na koniec powiem, dla wszystkich tych którzy liczą na wydanie jakiejś jego przeróbki w 17-stce, nie liczcie na to, w większości osoby które to zrobiły po prostu się chwalą, zapewne historia Bizona powtórzy się tak jak zetorów z 15-stki, bizon jako modyfikacja będzie wyjezdżać dopiero w następnej odsłonie, 19-stce.

Odpowiedz
Taka tam sobie reklama.
tak to normalne.. ja osobiscie równiez edytuje na własne potrzeby modyfikacje...jesli są błędy, poprawiam je..optymalizuje do lepszej rozgrywki. ..czyszczę log ... i to jest już edyt... ale pozostawiajac go dla siebie.. nie robię nic złego... to jest moje zdanie i szanuję autorów modyfikacji nie wydając ich...

Odpowiedz
też myślę że to norma powstające edycje bizona zresztą niech robią na swój użytek a nie publiczny tego nikt nie zabroni Wink ja się cieszę że jeszcze wielu modeli brakuje w całym FS a ci którzy próbują zaistnieć zmieniając tylko jakieś tekstury i robiąc tylko większy bajzel, nigdy nie dostaną w swoje łapy tych modeli Smile

Odpowiedz

Przegląda: 1 gości

Menu